Новини з 1996 року

У Кременчуці прихожанам нагадують, що Московська церква – спонсор окупанта. Написами. Фото

Олександр Курилов 26 жовтня 2016 15:02 1665 1

Кременчуцька поліція шукає того, хто зробив напис «Московська церква – спонсор окупанта» на дорозі, що веде до Свято-Троїцького собору на вулиці Троїцькій.

Такий напис, точніше аж два, з’явилися сьогодні  перед воротами церкви.

Твердження правоохоронців з цього приводу, оприлюднені  «Програмі плюс», не виключається,  що це справа рук тієї ж людини, яка перед цим намалювала фашистські хрести на стелі, присвяченій  Героїв Майдану  й на пам’ятному знаку «Жертвам голокосту», що на вулиці Київській.

Втім таке твердження навряд чи є справедливим. Зокрема, напис фарбою біля московської церкви на вулиці Троїцькій зроблено акуратно й це різнить його від написів  вандалів на стелі в центрі міста.

Про що слід додати – сама новина обговорюється у Фейсбуку. Однак, за винятком самих служителів церкви, які теж є користувачами соціальних мереж,  ніхто проти твердження «спонсор окупанта» по відношенню до УПЦ МП не заперечує. Натомість усі зазначають, що напис є справедливим.

Серед головних звинувачень, які кременчужани висловлюють у бік московських священиків, які базуються у Кременчуці, перше - це те, що їхні колеги на сході благословляють терористів на вбивство. А, як відомо,  6-а заповідь у Біблії говорить усім нам і священикам РПЦ теж - "Не вбивай".

А по-друге, вже у самому Кременчуці священики з місцевого Московського патріархату категорично відмовляються відспівувати   кременчужан, які загинули від рук російських фашистів на сході.

 

 

 

Теги: Життя КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Роман 27.10.2016 08:49

Не 6 заповідь, а 5-та. Це протестанти мають дещо інший "розподіл" заповідей.