Новини з 1996 року

У Кременчуці пояснили: чому нова поліція не співпрацює з недореформованою міліцією ?

Олександр Курилов 20 квітня 2016 11:30 714 0

Надалі для мешканців нашого міста, які запитують, чому нова міська поліція не співпрацює з тими поліцейськими, які ще не пройшли переатестацію, але працюють в управлінні, що  на вул. 29 Вересня, є точна відповідь.

Причина розрізненості дій наших правоохоронців – у їх підпорядкуванні. Про це «Програмі плюс» розповіли у «старому» управлінні поліції, якому підпорядковано слідчий  відділ, дільничі інспектори й решта тих правоохоронців, які не переатестовані.

«Уся справа в тому, що у нас різне підпорядкування. Поліція, яка базується у приміщенні колишнього ДАІ, що неподалік колісного заводу, підпорядковується напряму столиці та керівництву Нацполіції України.

Щодо решти правоохоронців, то вони підпорядковується головному управлінню поліції, яке розташовано у Полтаві», - така відповідь стосовно успішності дій наших правоохоронців.

Про що слід додати – це переатестація вищих чинів нашої поліції.

Такий «екзамен» обласні й міські правоохоронні кадри, за плечима яких успішне прослуховування телефонів відділу по боротьбі з корупцією обласного управління СБУ, – ще не проходили. Але, вочевидь, цю перепону буде успішно подолано.   

Теги: Поліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 398 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1134 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 839 0