Новини з 1996 року

У Кременчуці попрощалися з трьома хлопцями, яких забрав Дніпро. ФОТО

Валерія Макряшина 29 березня 2019 14:15 11394 0

Сьогодні, 29 березня, у Свято-Покровській церкві села Кам'яні Потоки відбулося прощання кременчужан з трьома молодими хлопцями, які загинули на Дніпрі, — 26-річним Дмитром Липкою, 24-річним Сергієм Плахтирею та 25-річним Данилом Чемерисом. 

Попрощатися з ними прийшов чи не весь Кременчук. Ще задовго до відспівування до церкви один за одним безкінечно під'їжджали автомобілі, до церкви нескінченно йшли люди з яскравими червоними гвоздиками й трояндами.

В їх очах - великий сум, більшість не могли стримати сліз. І воно не дивно, ці хлопці були їм рідними, друзями, товаришами, колегами. І взагалі, важко було стриматися, бо цих хлопців, яким, здавалося б, ще жити й жити — вже немає і їх уже не повернеш. Це велике горе — хоронити своїх дітей. 

За словами друзів загиблого Сергія Плахтирі, він був надзвичайно доброю та щирою людиною, порядним хлопцем, який дуже любив свою сім'ю. 

"Дуже шкода, що слідом за батьком, якого не стало минулого року, пішов і він. Я дуже співчуваю матері... Нехай себе береже. Це дійсно велике горе!" - кажуть знайомі хлопця.

 

 

Попрощатися з кременчужанином Дмитром Липкою, який працював правоохоронцем — дільничним інспектором, приїхали не тільки його друзі та знайомі, а й колеги, серед яких чи не весь склад правоохоронців Кременчуцького відділення поліціїї №1 (Крюківський відділ), заступник начальника поліції Полтавської області Олександр Белянський, заступник начальника Крюківського відділу поліції Юрій Сухомлин.

Колега Ігор розповідає, що Дмитро Липка був дуже відповідальною людиною, свою роботу виконував на відмінно. 

"Він молодий був... 26 років усього. Був інтелектуальною людиною, вмів спілкуватися з людьми, міг знайти комунікативний контакт. Поганого нічого не скажу. Жоден наш співробітник не скаже про нього нічого поганого. Жоден. Він був дуже переспективним..." - зазначив чоловік. 

 

 

Друзі загиблого Данила Чемериса згадують про нього як про дуже веселого хлопця.

"Він завжди був на позитивній ноті - такого ще пошукати треба. Готовий був відгукнутися на будь-які прохання та допомогти в будь-якій ситуації. Він дуже любив дітей, сам мав і племінників, і похресників. Дуже шкода, що так рано пішов - він був би дуже хорошим батьком", - говорять знайомі Данила. 

Після відспівування з церкви по черзі з плачем рідних та друзів виносили труни. Прощання з хлопцями продовжилося на кладовищі...

Важко знайти слова втіхи, які б могли в повній мірі висловити біль втрати. "Програма Плюс" вкотре висловлює щире співчуття рідним покійних хлопців. 

 

 

Нагадаємо, п’ятеро молодих людей пливли на моторному човні й він перекинувся. Одна дівчина змогла дістатися до берега та повідомити про цю подію.

26 березня водолази знайшли тіло 25-річного Данила Чемериса, а 27 березня – 24-річного Сергія Плахтирі та 27-річного Дмитра Липки. Пошукові заходи тривають — шукають 17-річну дівчину.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 506 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 416 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 452 0