Новини з 1996 року

У Кременчуці помітили продаж молока поза холодильником: з автівки прямо в руки

Валерія Макряшина 13 квітня 2020 11:05 789 0

Сьогодні, 13 квітня, на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації піднялося питання незаконної і несанкціонованної торгівлі в місті Кременчуці. Зокрема молочними продуктами з біленьких автомобілів "Volkswagen", які, як припустили члени штабу, спеціально для цього були закуплені.

Такі автомобілі стоять у дворах будинків, щоб не привертати до себе велику увагу. Але натовп, який біля них збирається кожного дня, не дає продавцям залишитися непоміченими. 

Як розповіла начальниця управління торгівлі Людмила Жорняк, за фактом такої торгівлі виїжджала мобільна група та поліція - була проведена профілактична бесіда. 

Але, як зауважив міський голова, який став вже Шерлоком Холмсом, цих автомобілів насправді два. Вони повністю ідентичні, різниця тільки в одній цифрі на номерних знаках.Тож не виключено, що такі автомобілі придбано спеціально для продажу, в даному випадку молока. 

Тож він доручив правоохоронцям взяти цю ситуацію під контроль і припинити таку торгівлю, яка наразі недопустима в умовах карантину. 

ДОПОВНЕНО:

За словами начальника батальйону патрульної поліції Кременчука Олександра Борзенка, транспортні засоби знайдені й уже встановлені. Одна автівка зареєстрована в селі Бережнівка Кобеляцького району. Інша - в селі Максимівка Кременчуцького району. Як доповів Олександр Борзенко, наразі правоохоронці шукатимуть власників цих транспортних засобів і застосовуватимуть до них відповідні законодавчі заходи. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1504 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1578 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1499 0