Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У Кременчуці поліція побила 4-х затриманих гумовими кийками? ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 11 лютого 2016 17:59 1523 0

Про це повідомила мати одного з потерпілих.

За її словами, сьогодні під час судового розгляду справи у Кременчуцькому районному суді її 21-річний син розповів про те, що вранці його та ще трьох затриманих побили невідомі в масках і у формі поліції.

За нашою інформацією, чоловік уже засуджений за злочин, а наразі підозрюється у вбивстві таксиста. Також є інформація, що чоловік має проблеми із законом з 14 років. 

“Якщо навіть ці хлопці є злочинцями або підозрюваними, ніхто, а тим паче поліція, не має права чинити самосуд”, - зазначила громадський активіст і правозахисник Ніна Дашко, яка також приїхала у адміністративне приміщення кременчуцької поліції на вул.Київській, де, власне, і є той ізолятор, у якому, можливо, перевищили свої повноваження працівники поліції.

Мама таки потрапила в ізолятор і поспілкувалася зі своїм сином.

 

Мама 21-річного затриманого чоловіка

 

“Вранці хлопці побачили, що закрили їхнє вікно на дверях камери. Один із затриманих підійшов до дверей, щоб запитати, що там відбувається.

Двері швидко відчинилися, і хлопець отримав удар по голові. Він пролетів через усю камеру. Одразу ввірвалися декілька людей у масках та почали бити затриманих.  Від того хлопці отримали травми.  У мого сина гематоми та садна на голові”, - розповіла мати одного з побитих.

Вона говорить, що її сина вже били раніше і навіть тоді, коли він був неповнолітнім.
За її словами, побили 4-х чоловіків. В одного з них рука перебита та гематоми під очима. 

“Є три заяви про побиття до прокуратури. Наразі прокуратура проводить перевірку”, - зазначила офіцер комунікаційного відділу кременчуцької поліції Ганна Васенко.

 

Прес-офіцер поліції Ганна Васенко

 

Заступник начальника Кременчуцького відділу національної поліції підполковник Дмитро Ломов не виключає той факт, що затримані та підозрювані могли нанести собі ушкодження самі.

“Люди, які тримаються під вартою, іноді повідомляють або навіть погрожують суїцидами чи нанесенням собі тілесних ушкоджень за те, що працівники поліції забирають у них заборонені предмети, наприклад, мобільні телефони”, - розповів Дмитро Ломов.

 

Підполковник поліції

 

Також він розповів, що сьогодні під час суду проти 21-річного підозрюваного останій просив медичної допомоги, але коли прибула швидка, він нічого не сказав про побиття людьми в масках

Помічник народного депутата Костянтин Красовський, який також прибув до поліції, щоб допомогти розібратися у цій справі, зазначив, що відповідний запит буде озвучено в залі Верховної Ради.

 

 

Журналістів до ймовірних потерпілих не пустили.

"ІТТ - це режимний заклад і ви не можете туди потрапити. Це норма закону і ми маємо її дотримуватись", - зазначила прес-офіцер поліції Ганна Васенко.

Тепер справа прокуратури розібратися в усьому і якщо факт перевищення повноважень працівниками поліції  та побиття підтвердиться, то винні будуть покарані.  

 

 

Фото: Андрій Рубан

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1216 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1940 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1671 0