Новини з 1996 року

У Кременчуці – показ «Кіборгів». Сліз не втримати. У виконкомі зроблять спеціальний показ?

Олександр Курилов 10 грудня 2017 10:06 941 0

У Кременчуці з минулого тижня в кінотеатрах – показ «Кіборгів». Проста стрічка про захисників Донецького аеропорту, про небайдужих громадян України, які звідусіль приїхали на ротацію в аеропорт, аби захистити свою землю.

Загалом, фільм важкий, але він відповідає на головне питання: чому ми захищаємо Україну й що змушує це робити.

«Не буду оригінальною. Сьогодні були на "Кіборгах". Що сказати - хто не був - потрібно йти. Фільм класний. Навіть просто класний, якщо ти не жив тим життям.  …Неможливо не плакати , коли воно в голові набатом. Вкотре хочеться сказати дякую тим, хто там був і тим, хто показав незламність. І так ми сприймаємо кіно через призму особистих відчуттів і емоцій. Їх багато ... але не знаю, коли передивлюсь знову. Не зараз, не сьогодні і не завтра», - розповідає про свої враження волонтер Алла Заможська.

Натомість, інша, не менш відома волонтер нашого міста Ірина Митрофанова зазначає наступне.

«Пожирателям попкорна посвящается.
Вам так не хватило action.
А я бы очень хотела, чтобы вы услышали, как стреляют танчики. Чтобы вы увидели небо, черное от разрыва градов. Чтобы вы, жующие, слышали, как пахнет кровь, смешанная с потом, порохом и испражнениями.
Чтобы вы ощутили липкий, ползучий страх. Тогда бы было круто. А вы тупо весь фильм жрали. Ах да, это не ваша война. Для вас это просто кино. Это просто одна ротация бойцов в ДАПе. Там все было гораздо страшнее. И диалоги были с трехэтажными матами. И они не знали, выживут или нет. Там было много крови. А вы, жрущие, знаете, как пахнет кровь? Вам этого не понять. Теперь в кругу друзей вы можете похвастаться, что сходили на фильм, и вам не хватило реалистичности, аction.
Фильм нужный. Да, накрыли воспоминания, голоса, звуки, запахи. В фильме есть ответ на вопрос: за что ты любишь Украину?».

Про що слід додати, так це про елементарне в цій справі. Цю стрічку потрібно переглянути, аби зрозуміти, що саме з нами відбувається й чому.

І першими, хто має це зробити – сходити на сеанс, так це наші градоначальники й депутати міської та обласної рад. Перегляд «Кіборгів» відкрив би їм очі на багато речей і точно не був би зайвим.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 247 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 644 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 496 0