Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У Кременчуці подовжили термін подачі заяв щодо невикористаних субсидій

Валерія Макряшина 19 вересня 2018 15:50 738 0

Кременчужани, які не встигли до 1 вересня звернутися за виплатою зекономлених коштів на субсидію, за рішенням комісії можуть подати заяви до 1 листопада поточного календарного року

Уже другий рік здійснюється реалізація програми монетизації частини невикористаних сум субсидій.

Після закінчення опалювального сезону сім’ї, які для опалення використовують електроенергію чи природний газ та станом на 1 травня 2018 року на рахунку мають невикористану суму субсидій, мають право одержати зекономлені кошти.

Виплата частини невикористаних сум субсидій проводиться в сумі, що в еквіваленті не перевищує вартості 100 куб. м природного газу (695,79 грн) або 150 кВт/г електричної енергії (135 грн).

Списки таких сімей із зазначенням сум невикористаної субсидії до 1 червня 2018 року передані управлінням соціального захисту населення газо- та електропостачальними організаціями.

Право на отримання зекономлених сум субсидій мають 1 588 сімей Крюківського та 1 676 сімей Автозаводського району.

На підставі поданих заяв управління соціального захисту населення протягом двох місяців від початку нового опалювального сезону (протягом жовтня – листопада) виплачує громадянам кошти невикористаної житлової субсидії через особові рахунки в банківських установах.

Проте не всі громадяни з різних причин подали заяви на виплату частини невикористаних сум субсидій до 1 вересня 2018 року, повідомили в Управлінні соцзахисту Крюківського району Кременчука.

Тому Управління соцзахисту звертає увагу одержувачів субсидій, які ще не звернулися за виплатою зекономлених коштів — за рішенням комісії строк подання заяви може бути продовжено до 1 листопада поточного календарного року.

Для цього необхідно подати до управління соціального захисту населення за місцем проживання відповідну заяву (при собі мати паспорт, ідентифікаційний номер, номер банківського рахунка для зарахування коштів):

Крюківський район: вул. І. Приходька, 90, тел. 6-13-63, 6-01-20,

Автозаводський район: пр. Свободи, 66, тел. 773228, 772995;

Протягом робочого тижня:

— з понеділка по четвер: з 8 до 17 год.

— у п’ятницю: з 8 до 16 год.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 37 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 949 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1654 0