Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

У Кременчуці побували друг «Дублер» та друг «Червень» - Анатолій Пашинін та Андрій Гергерт

Олександр Курилов 15 липня 2018 09:04 3387 0

У Кременчуці минулого тижня можна було бачити Героя російсько-української війни Анатолія Пашиніна, друг "Дублер",  та комбата 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії Андрія Гергерта, друг "Червень".

Про це повідомив учасник АТО й громадський активіст Сергій Костецький, який підписав фото про дружній візит.

Натомість репортер «Програми плюс» знайшов у Вікіпедії такі дані про гостей.  

Гергерт Андрій Валерійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Народився 22 травня 1978 року в місті Миколаєві Львівської області. Освіта вища.

До війни працював ветеринаром.

У 1999—2001 був членом УНСО.

З 2001 року займався бізнесом у Криму.

На Майдані - з грудня 2013 року, там же познайомився з Дмитром Ярошем.

З початком війни пройшов вишкіл у Переяславі-Хмельницькому.

На фронті - з березня 2014 року. Потрапив у 5-й батальйон. Був заступником командира 2-го запасного батальйону (2-га резервна сотня ДУК ПС). Став командиром 8-ї окремої роти ДУК, яка згодом збільшилася до батальйону.

Пашинін Анатолій Анатолійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Народився 15 вересня 1978 у Світловодську на Кіровоградщині. Його батьки — Анатолій Костянтинович та Світлана Анатоліївна Пашиніни — військові.

Дитинство провів у Запоріжжі, де закінчив школу. Як і більшість його однолітків, у дитинстві мріяв стати військовим моряком. У шкільні роки багато займався спортом — боксом, карате, і у віці 16 років здобув коричневий пояс. Після школи вступив відразу на два факультети Запорізького індустріального інституту: металургії та охорони навколишнього середовища й економічний. На п'ятому курсі навчання поєднував з роботою у фірмі, у відділі маркетингу.

Переїхавши до Москви, вступив до ВТУ ім. Щепкіна. На першому уроці акторської майстерності педагог Римма Гаврилівна Солнцева запитала актора, навіщо він знову вирішив стати студентом, на що Пашинін відповів, що хоче слави.

Свою першу роль отримав у епізоді фільму «Левова частка», а його першою головною роллю стала роль боксера Пашки в серіалі Краснопольського й Ускова «Провінціали», де Пашиніну стали в нагоді його спортивні навички, отримані в дитинстві. Наступною головною роллю актора стала роль негативного героя Міні у фільмі Євгенія Сєрова «Інструктор». Найбільшої популярності Анатолію Пашиніну принесла роль простого сором'язливого хлопця Діми в серіалі Вадима Шмельова «Ундіна».

Для серіалу «Вогнеборці» Ісаака Фрідберга Анатолію, як і всім іншим акторам, довелося вивчити ази пожежної справи у професіоналів. Спілкування зі справжніми пожежниками й талант режисера дозволили швидко зняти хороший серіал, зібравши «зірок», серед яких був і Анатолій Пашинін.

Ще одним професійний проривом актора є роль брутального і пристрасного Михайла у фільмі українського виробництва «Украдене щастя». Тут також мало значення те, що актор знає і добре розмовляє українською мовою. У 2006 зіграв роль військового — старшого лейтенанта Дороніна — в серіалі про долю російських десантників у гарячій точці 6-ої роти в Чечні «Грозові ворота», знятого за повістю О. Тамонікова. Також Пашинін знявся у таких відомих фільмах як «Ми з майбутнього», «Відданий друг», «Ґудзик», «Будинок з сюрпризом», «Шукачі пригод» та інші.

Громадянська позиція

За власним визнанням, відвідував Євромайдан; висловлювався на підтримку України в інтернет-зверненні до росіян. У російськомовній телепередачі «Иду на ты» висловив думку, що акторство також є громадянською позицією, яку він свідомо займає.

У грудні 2014, під час російсько-української війни, зустрівся з одним із захисників Донецького аеропорту «кіборгом» Євгеном Жуковим (позивний «Маршал») і висловив своє захоплення героїзмом українських бійців.

Станом на 25 серпня 2017 знаходиться на передовій добровольцем Збройних сил України.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 39 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 951 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1656 0