Новини з 1996 року

У Кременчуці петиції на ім’я мера Малецького замінять книгою скарг на бездіяльність його чиновників

Олександр Курилов 14 січня 2017 12:57 581 0

Чиновникам Кременчуцького міськвиконкому варто було б зробити спеціальну книгу скарг на свою бездіяльність і прилаштувати її на першому поверсі адмінбудівлі, біля посту військових Нацгвардії, які охороняють міськвиконком.

Причина тут – кількість скарг та прохань, у яких кременчужани вимагають від чиновників виправити ситуацію. Тож якщо раніше кременчужани могли скаржитися за телефоном 1563 у відділ оперативного контролю міськвиконкому, то тепер у місті нове віяння.

Скарг, на які ніхто не реагує, настільки багато, що громадяни шукають інші варіанти вирішення своїх проблем, зокрема комунальних.

А таким новим варіантом вирішення комунальних проблем стало оприлюднення петицій і можливе сподівання, що їх міський голова хоч зрідка, але читає.

Нова така петиція з комунальної бездіяльності оприлюднена мешканцями Крюкова. Громадяни просять прийняти заходи, аби в будинках, що у мікрорайоні Раківка, була гаряча вода після 23-00.

Пояснення скаржників – їм виставляють рахунки за гарячу воду в повному обсязі, натомість саму комунальну зручність обмежують, що є протизаконно.

Про що слід додати – петицію, яка такою не є, а мова тут про скаргу на роботу комунального підприємства «Теплоенерго»,  де кількість заступників директора вже скоро зрівняється з кількістю заступників мера Кременчука, громадяни не підписують.

Чому  так – зрозуміло. Люди просто не вірять, що в цій справі хтось з наших чиновників на все відреагує. І пояснення тут лише одне – якщо питання не вдалося вирішити через відділ оперативного контролю мерії, то те ж саме буде й зі скаргами-петиціями.

Вихід же тут доволі простий. Варто просто накатати скаргу на бездіяльність Кременчуцької міської влади на урядову гарячу лінію, де кременчужани в ролі скаржників уже давно займають перші місця.  

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1310 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1986 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2561 0