Новини з 1996 року

У Кременчуці перевезення пасажирів покращаться тільки в Інтернеті. Міський голова бореться з Інфобасом

Олександр Курилов 09 листопад 2018 15:30 474 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький ініціює покращення перевезень мешканців міста громадським транспортом – тролейбусами та маршрутними таксі.

Однак саме покращення не стосуватиметься умов перевезень, коли люди їдуть зранку на роботу й з роботи додому в маршрутних таксі, буквально сидячи одне в одного на голові.

Цього разу – все простіше. Покращення стосуватиметься лише Інтернету, який можна тільки дивитися, але їхати по сторінках якого неможливо.

Це засідання міського виконавчого комітету сьогодні й оприлюднені міським головою Віталієм Малецьким нарікання на часто непрацюючу програму Інфобас.

Завдяки Інфобасу можна побачити у своєму телефоні, як багато маршрутних таксі є на тому чи іншому маршруті і як швидко маршрутка приїде до зупинки.

Відомо, що цей додаток до мобільних телефонів обслуговується розробниками в Казахстані.

Звідси й інформація мера нашого міста – приблизно такий же додаток сьогодні розробляють у державному Приватбанку.

Однак цей додаток, яким замінять казахський Інфобас, стосуватиметься руху міських тролейбусів. Тут банк готує новацію для пасажирів, аби вони могли оплачувати за проїзд картками в банкоматах.

Заява з цього приводу міського голови – було б добре, якби й маршрутники теж перейшли на приватівську платформу. Міський голова Віталій Малецький не уточнював, як усе буде, й слід сподіватися, що наш мер, можливо, через вікно свого авто бачив, що банкомати на зупинках громадського транспорту в Кременчуці не стоять.

Інша справа, якби мова йшла про електронний квиток, то в такому випадку всі питання можна було б вирішити.

Однак зрозуміло, що ніякої оплати за електронним квитком у нашому місті, тим більше в маршрутних таксі,  ніколи не буде.

Бо це погано впливатиме на кількість неврахованої готівки, на якій і тримається у Кременчуці вся система перевезень пасажирів.

А щодо перегляду руху маршрутних таксі Кременчука в мобільному телефоні, то було б непогано, якби на екрані можна було побачити, скільки саме пасажирів їде у невеликій маршрутці – одразу півсотні чи ще більше?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 983 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1829 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 845 0