Новини з 1996 року

У Кременчуці перевіряють заклади на дотримання карантинних вимог. Порушення фіксуються... ФОТО

Валерія Макряшина 15 січня 2021 13:20 362 0

Спеціалісти Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірили дотримання протиепідемічних вимог у соціально значущих закладах міста.

Із 3 по 15 січня вони провели перевірки на 56 об`єктах, зокрема в закладах громадського харчування, магазинах продовольчих та непродовольчих товарів, у перукарнях та медичних закладах. 

 


Перевіряли:

  • заклади громадського харчування: ФОП Доценко Л.М. проспект Л.Українки, 24
  • заклади торгівлі продовольчими товарами: ФОП Лисак А.Р. проспект Л.Українки, 57, ФОП Чижов Д.І. проспект Свободи, 223, ФОП Павлиш О.М. вул. А. Маслова, 22,
  • медичні заклади: ФОП Баран О.В., ФОП Гримов В.О. вул. Шевченка,16/5

 

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Під час перевірок закладів торгівлі продовольчими товарами були виявлені порушення щодо дотримання вимог протиепідемічного режиму: ємність для збору використаних ЗІЗ була відсутня, у деяких закладах - недостатня кількість масок. 

Крім того, в деяких закладах адміністрацією не було проведене навчання серед працівників щодо правил використання ЗІЗ, їх утилізації, у деяких - не проводився температурний скринінг працівників, перед входом була відсутня інформація щодо профілактики коронавірусної інфекції.

Також спеціалісти Держпродспоживслужби зафіксували одночасне перебування відвідувачів у закладі. За виявлені порушення було складено та вручено керівнику закладу протокол про адміністративне правопорушення, на 2 обˋєктах – приписи щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2481 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2505 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3742 0