Новини з 1996 року

У Кременчуці перевірили, як годують дітей у 6-ій гімназії. ФОТО. ВІДЕО

Валерія Макряшина 14 вересня 2018 11:15 1768 0

Сьогодні, 14 вересня, депутат міськради Тетяна Сідерка разом із журналістами провела перевірку харчоблоку 6-ї гімназії, яка знаходиться в мікрорайоні Раківка, по вулиці Олександра Білаша, 32.

Це вже третій заклад освіти, який випадковим чином вирішила перевірити Т. Сідерка. 

Їдальня в закладі розташована на першому поверсі й вона доволі простора. Сьогодні на сніданок наймолодшим школярам, учням 1-4 класів, та учням-пільговикам 5-11 класів кухарі приготували картопляне пюре з помідорами, солодкий чай та оладки з печінки, до яких більшість дітей, варто зазначити, навіть не доторкнулися.  

 

 

За словами директора гімназії Олени Шаповал, наразі в навчальному закладі навчаються 854 учні, з них харчуються близько 75%.

Проблемою виявилося те, що в гімназії відсутні будь-які альтернативні варіанти обідів - комплекс лише один. Як запевнила О. Шаповал, це рішення багатьох батьків:

"Если будет нужна такая альтернатива, то мы предоставим. Пока всех всё устраивает". 

Щодо організації хачування, то в 6-ій гімназії, як і в раніше перевірених колегіумі №25 та школі №19, є спеціальні журнали, в яких ведеться облік тих дітей, які харчуються платно, й тих, які харчуються на пільгових умовах. Заявка на порції робиться звечора, аби кухарі знали, скільки готувати. До 8-ої години класний керівник може внести корективи. Якщо ж, наприклад, дитина захворіла, її батьки зранку телефонують класному керівникові з попередженням, а той попереджає кухню і порцію знімають. У такому випадку "гроші не згорають".

За словами О. Шаповал, при оплаті за харчування у гімназії №6 через банки або термінали знімається комісія. Однак вона додала, що з жовтня буде підписана нова угода з банком і комісія буде меншою.

Депутат Тетяна Сідерка відмітила чистоту на кухні та в самому приміщенні їдальні. Зазначимо, за інформацією Департаменту освіти Кременчука, напередодні цієї перевірки в гімназії №6 проводився тиждень фахової допомоги в організації харчування. Про яку саме допомогу йдеться - невідомо.

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1224 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2222 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2839 0