Новини з 1996 року

У Кременчуці перерахували субсидії на теплопостачання. Розмір оплати тепла зменшено, але не набагато

Марина Баніт 08 лютого 2017 13:45 1977 0

За повідомленням начальника управління у Кременчуці проведено перерахунок на послугу «теплопостачання» та донараховано субсидію на різницю між тарифами.

Як пояснювала раніше начальник управління, це означає, що субсидія на опалення нараховується за ціною нормативу  30,32  гривень за метр квадратний, але, приходячи до каси, кременчужани бачать невідповідність суми пільги й суми до сплати. Тобто сплачують зайві гроші. Причиною цього є нарахування «Полтаваобленерго» більшої ціни на опалення за різні місяці з урахуванням температури зовнішнього повітря. Згідно з постановою, перерахунок має бути обов’язковим, але в кінці опалювального сезону.

Раніше шукали можливість на технічному рівні прискорити цей процес, щоб перерахунки мешканці міста вже наступного місяця побачили. Відтепер механізм знайдено і кременчужанам буде вчасно проводитися перерахунок.

Тож на сайті міськвиконкому повідомляється:

"Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (далі Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 зі змінами та доповненнями.

Читайте також: Перерахування кременчужанам субсидій на опалення намагаються прискорити, та «чому цифри різняться?»

    Розрахунок субсидії проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», згідно з якою затверджено соціальні норми житла 13,65 кв. метра опалювальної площі на одну особу та додатково 35,22 кв. метра на домогосподарство (для оплати користування житлом, централізованого та індивідуального опалення) та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами на одну особу (централізоване постачання холодної води 2,4 куб.м і гарячої води 1,6 куб.м, централізоване водовідведення 4 куб.м, електропостачання 90 кВт, газопостачання 4,4 куб.м, вивезення побутових відходів), згідно з якими призначається субсидія.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1037 від 30.10.2015 нарахування плати за послуги централізованого опалення (за відсутності приладів обліку) здійснюється з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, а розрахунок субсидії на послугу опалення на повний опалювальний місяць проводився за тарифом  30,32 грн. за 1 кв.м опалювальної площі.

Організацією ПАТ «Полтаваобленерго» управлінню надані тарифи, за якими здійснювалось нарахування плати за послугу «теплопостачання» у жовтні, листопаді та грудні 2016 року. Тому управлінням соціального захисту населення Автозаводського району в січні 2017 року отримувачам субсидій, у будинку яких відсутні лічильники на тепло, проведено перерахунок на послугу «теплопостачання» (різницю між тарифами) та донараховано субсидію  за період з жовтня 2016 року по грудень 2016 року включно.

У подальшому перерахунок субсидій буде проводитись у поточному місяці за попередній місяць, наприклад, у лютому 2017 року за січень 2017 року і так далі".

 

Теги: Новини Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 386 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 863 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3370 0