Новини з 1996 року

У Кременчуці пенсіонерка ледь не отримала штраф, бо її сусіди - свині

Катерина Синьова 27 лютого 2020 16:10 303 0

Сьогодні, 27 лютого, на засіданні адмінкомісії в Кременчуці розглянули протокол, який склали інспектори відділу благоустрою Автозаводської районної адміністрації щодо смітника біля державного підприємства Кременчуцька коконосушарка, що знаходиться на вулиці Київській,71.

Подія зафіксована 29 січня, але до 1 лютого сміття вже не було.

На засідання адміністративної комісії прийшла жінка похилого віку, яка займає посаду адміністратора. Вона повідомила, що підприємство наразі на стадії приватизації, а приміщення належить фонду державного майна. Там працюють декілька людей та й взагалі не вистачає потрібної кількості працівників.

А через деяких байдужих мешканців будинків, що проживають поруч, страждає підприємство. Бо сусіди постійно зносять на їхню територію своє побутове сміття. А нещасна жінка повинна все прибирати, бо немає грошей для утримання двірника.

Вона запевнила комісію, що сама надалі буде утримувати територію підприємства. І коли на засіданні мова йшла про штраф 850 грн, більшість за нього не проголосували.

Хоча справу закрили, жінка ще довго не могла оговтатися від такої суми штрафу, бо не змогла б його виплатити при своїй, як вона зазначила, навіть меншій за мінімальну пенсії.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 544 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 811 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 864 0