Новини з 1996 року

У Кременчуці патрульну поліцію настигла хвороба. Завівся “цар”

Андрій Рубан 13 червня 2016 23:25 7804 1

Кременчуцькі патрульні масово скаржаться на свого керівника В'ячеслава Деркача.

До кореспондентів Програми плюс” неодноразово зверталися працівники патрульної поліції, які повідомляли про різні випадки, коли їм заважав працювати начальник управління патрульної поліції Кременчука В'ячеслев Деркач.

З кожним днем конфлікт назрівав усе більше. Патрульні розповідають про те, що їм заборонялося “ чіпати ” деяких перевізників (маршрутників), а також постанови, які вони складають на діючих працівників поліції, скасовуються самим начальником управління, таким чином робота патрульних стає марною. Також від патрульних почали вимагати виконувати плани роботи, і чи йде мова про якісь корупційні схеми, невідомо. Натомість начальник управління патрульної поліції погрожує командирам про кадрові зміни, про що повідомляє один із діючих командирів. За його словами, вже є перші кадрові зміни.

"Уже прибрали неугодного комбата. Хто наступний - я чи інший командир роти?" - розповідає один з командирів.

Як ми вже повідомляли, у начальника управління патрульної служби є повноваження скасовувати постанови по адміністративних правопорушеннях за клопотанням порушників або тих, хто не вважає себе винним. Також ми вже публікували подібні інциденти, коли до В'ячеслава Деркача зверталися громадяни, зокрема пенсіонери та інваліди, яким були скасовані постанови, складені патрульними. Але, як розповідають патрульні, то було для відведення очей. Коментарі з цього приводу у керівника ми візьмемо, як тільки стане можливо. 

Патрульні скаржаться на дисципліну свого начальника та говорять, що він поводиться, м’яко кажучи, некоректно.

“Він ходить у брудній формі, на нас постійно кричить і висловлюється ненормативною лексикою. Він, мабуть, вирішив, що він цар…” - розповідає патрульний з 1-ї роти.

“Сьогодні ми прийшли у свій вихідний, щоб пред’явити нашому керівнику своє невдоволення з приводу відсторонення нашого командира батальйону Дмитра Кисличенка, який дійсно хоч і колишній працівник міліції, все одно справжній представник нової реформованої поліції. Про його ініціативи боротьби з незаконною торгівлею, псевдоволонтерами, торгівлею алкоголем у нічний час та інше можна було дізнатися зі ЗМІ. Ви запитайте у інших колег, вони всі вам підтвердять цю інформацію”, - розповідає патрульний 3-ї роти.

Інший патрульний нам розповів уже те, що вони готують колективний лист у Київ, де проситимуть повернути їм командира батальйону, а начальника управління замінити на іншого. 

“Нещодавно наші колеги склали постанову на працівників внутрішньої безпеки за порушення ПДР, але начальник управління безпідставно скасував її. І це непоодинокий випадок. Завтра ми виходимо на зміну, але вранці, мабуть, уже подамо скаргу. Мені, як жінці, прикро таким займатися, але ми прийшли служити народу України і змінювати систему. А, як виявляється, система хоче нас прогнути під себе",  - розповідає працівниця патрульної служби у Кременчуці.

Інші патрульні говорять, що вони готові і на більш радикальні дії, якщо їхні вимоги не будуть задоволені. Серед таких варіантів може бути і акція протесту. Як відомо, серед патрульних Кременчука є майданівці і ветерани АТО, яким буде неважко покликати на допомогу активну громаду Кременчука.

Ми поки що не розголошуємо прізвища патрульних, які “повстали" проти свого керівника, до того моменту, поки вони не завершать колективне звернення, аби уникнути персонального тиску на будь-кого з них.

Щодо іншої інформації, то читайте її на нашому сайті вже незабаром. Коментарі В'ячеслава Деркача, інших патрульних, заступників та коликтивне відеозвернення патрульних до громади, над яким ми вже працюємо, у наступних публікаціях.

 

 

 

 

 

Теги: нова поліціякорупція у Кременчуці

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

igor999 14.06.2016 08:15

Всё новое - хорошо забытое старое.Полицейским действительно стоит написать коллективное обращение и желательно озвучить его в СМИ и гнать ЭТОГО УРОДА -"поганой метлой" без права восстановления !!! иначе СИСТЕМА "спустит всё на тормозах"-как обычно это бывает.

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1791 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1873 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1786 0