Новини з 1996 року

У Кременчуці підвищать пенсію для 40 тисяч пенсіонерів. Кому і на скільки – не кажуть

Олександр Курилов 05 жовтня 2017 15:24 812 0

Підвищення пенсії з жовтня 2017 року, за що вчора проголосували нардепи, включно з кременчуцьким – Юрієм Шаповаловим, який, на диво, знайшов у собі сили натиснути на кнопку "за" під час голосування, стосуватиметься 40 тисяч кременчужан пенсійного віку, розповів «Програмі плюс» керівник Кременчуцького пенсійного фонду Роман Ареп'єв.

«Сьогодні середня пенсія по місту, якщо брати всю суму пенсій і ділити на кількість тих, хто її отримує, складає 1900 гривень. Буде – 2650 гривень. Тобто в середньому підвищення складе 750 грн.», - зазначив Роман Ареп'єв, який, однак, не оприлюднив конкретних цифр підвищення для пенсіонерів Кременчука в залежності від того, яку пенсію вони отримували раніше.

Схожа ситуація й з підвищенням пенсій по області.

«Пенсія підвищиться для 425 тисяч пенсіонерів Полтавщини. Середній розмір підвищення - 600 гривень і середня пенсія на Полтавщині після підвищення дорівнюватиме 1500 грн.», - зазначив «Програмі плюс» керівник Полтавського обласного Пенсійного фонду Володимир Тараторін.

Про що слід додати, так це про розміри підвищення, але не середнього, зразка середньої температури у хворих по палаті, коли в одного – плюс 40, в іншого - 35 градусів.

Мова про конкретні цифри підвищення, зокрема: скільком пенсіонерам нашого міста підвищено рівень мінімальних пенсій, скільком громадянам  підвищено пенсії, які раніше отримували по півтори, дві та три тисячі гривень?  

Сподіваємося, що керівник Кременчуцького Пенсійного фонду Роман Ареп'єв оприлюднить відповідь на це запитання.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2577 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2587 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3818 0