Новини з 1996 року

У Кременчуці оштрафували чоловіка за домашнє насильство

Іона Харченко 09 вересня 2019 14:30 229 0

В Україні багато родин зіткнулися з такою проблемою в сім’ї як домашнє насильство. Зазвичай люди, які зазнають домашнього насильства, не розуміють, що це саме воно.

Так, випадки домашнього насильства трапляються і в Кременчуці.

Але скільки жертв готові визнати своє становище та покінчити з несправедливим ставленням та діями свого агресора, які порушують закон? Більшість звикли мовчати і вважають, що якщо їх б’ють, це означає, що люблять. Але це хибна думка, бо кожен заслуговує, щоб його поважали та цінували.

Домашнє насильство – дії або бездіяльність фізичного, сексуального, психологічного чи економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) в родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, в тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Нагадаємо, з набуттям чинності закону «Про запобігання та протидію домашньому насильству» за домашнє насильство та примушування до шлюбу почала діяти кримінальна відповідальність.

За кожен з видів насильства передбачена різна відповідальність.

Так, нещодавно суддя Кременчуцького районного суду Світлана Клименко розглянула матеріали, які надійшли від Кременчуцького районного відділення поліції про притягнення до адміністративної відповідальності одруженого кременчужанина, який має на утриманні двох неповнолітніх дітей, за вчинення домашнього насильства.

Згідно з документом, 18 липня, близько 00:10, чоловік вдома нецензурно лаявся та штовхав дружину. Чим завдав шкоду її психічному здоров’ю. Тож своїми діями громадянин вчинив адміністративне правопорушення.

Вину кременчужанин визнав і пояснив, що, дійсно, того дня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, посварився зі своєю дружиною. Також він попросив суддю суворо його не карати.

Також його вина підтверджується матеріалами справи та поясненнями дружини.

Тож суд постановив притягнути чоловіка до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 гривень.

А ще - стягнути з нього судовий збір у дохід держави в сумі 384 гривень 20 копійок.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 133 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3843 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 192 0