Новини з 1996 року

У Кременчуці оновлять поштові скриньки, однак тільки у 50 будинках

Ксенія Омельченко 12 серпня 2017 10:03 396 0

Незважаючи на час електронних технологій, можливість спілкуватися, користуючись мережею Інтернет та стільникового зв’язку, а також на перевиконання міського бюджету, більшість містян продовжують користуватися ледве живими поштовими  скриньками у своїх під’їздах.
 

Читайте також: Мер Кременчука з депутатами помилились. Віце-мер Неїленко про спад надходжень до міського бюджету
 

Раніше питання заміни чи встановлення поштових скриньок було в компетенції Укрпошти. Але з часом з різних причин і процесів у суспільстві дане підприємство перестало займатися цим питанням. 

Тож довгий час скриньки ніхто не замінював, у багатьох будинках їх просто познімали чи розкурочили вандали.

Розносити пошту чи якісь повідомлення стали по квартирах або залишали у під’їздах, де вони часто зникали. Це не влаштовувало ні мешканців, ні тих, хто розносив кореспонденцію. Тож потреба в поштових скриньках з’явилася знову, і люди почали звертатися до міської влади по допомогу.

Враховуючи численні звернення громадян, кременчуцька міська влада прийняла рішення про заміну за рахунок коштів міського бюджету  поштових скриньок у житлових будинках.

За словами першого заступника начальника управління житлово-комунального господарства Катерини Бутенко, цього року  в бюджеті міста  було передбачено спочатку 600 тис. грн. на заміну поштових скриньок у 43  багатоповерхівках, при перегляді бюджету за перше півріччя 2017 року виділено ще 200 тис. грн. на оновлення поштових скриньок ще у 14 житлових будинках.

Роботи зі встановлення скриньок триватимуть і далі.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись