Новини з 1996 року

У Кременчуці окрім відділу енергозбереження працює відділ "обігріву планети"

Марина Баніт 17 листопад 2017 10:20 684 0

Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив Олександр.

Він додає світлини, на яких видно, що вікно в під’їзді, де він проживає, просто демонтоване і лежить поруч. Тож відкритий отвір у стіні заливає дощовою водою, а в суху погоду просто призводить до холоднечі. І у всій цій справі найголовніше – УЖКГ не переймається даною проблемою.

«Хочу розповісти про наболіле. Коли у світі йде боротьба за збереження енергоресурсів, у м. Кременчуці іде обігрів планети. По вул. Миру, в будинку № 31 уже більше півроку немає вікон на міжповерхових сходах у під"їзді 5 та 7. Письмові звернення до ЖЕКа нічого не принесли. Під"їзд сплачує більше 10 000 грн. на рік за утримання будинку, за ці гроші можна поставити пластикові вікна. А зима близько, терпіння лопне...»

Отже варто додати, що в Кременчуці працює номер телефону 1563. І, як показує практика, після звернення за цим телефоном зі скаргою, не дуже поспішають з вирішенням питань. Але в той же час практика наполегливих людей показує, що треба не давати спокою Службі допомоги мера кременчужанам і щодня телефонувати й цікавитися: «У якому стані моє звернення, як ви його вирішуєте?» Взагалі може цього вистачити, і протягом місяця спеціалісти таки приїдуть за вказаною адресою.

Але якщо шановні не відреагують, щоб не втрачати час, просто підійдіть до міського голови і напишіть заяву на його ім’я.

Ось тут шанси ваші збільшаться, можливо, й на всі 100%. Міський голова навряд чи не зверне увагу на таке питання.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1312 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1679 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2025 0