Новини з 1996 року

У Кременчуці оголосили конкурс на посади одразу двох головних лікарів

Ксенія Омельченко 11 липня 2018 09:46 748 0

Управління охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради оголосило конкурс на заміщення вакантних посад:

- директора комунального некомерційного медичного підприємства "Кременчуцька міська дитяча лікарня"  (нині головний лікар - Носенко Лариса Володимирівна)

- директора комунального некомерційного медичного підприємства "Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня" (зараз очолює Сербін Радомир Анатолійович).

Оголошення про конкурс розмістили на сторінках газети "Вісник Кременчука".

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта повна вища за напрямом «Медицина», наявність вищої кваліфікаційної категорії за лікарською спеціальністю та сертифікату лікаря-спеціаліста за фахом «Організація і управління охороною здоров’я», стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 7 років, вільне володіння державною мовою.

Перелік необхідних документів:

1. Копія паспорта громадянина України;

2. Письмова заява про участь у конкурсі;

3. Особовий листок по обліку кадрів та автобіографія;

4. Копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації;

5. Копія трудової книжки;

6. Згода на обробку персональних даних;

7. Конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8. Довідка МВС про відсутність судимості;

9. Медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку в психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10. Попередження стосовно Закону України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

11. Заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

12. Підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік;

Документи приймаються у строк не менше 14 календарних  днів, але не більше 30 календарних днів після дати оприлюднення оголошення за адресою: 39600, м. Кременчук, вул. І.Сердюка, 10, кабінет 12, тел. 3-41-76.

Також конкурс передбачає проведення письмового іспиту для перевірки знань з Конституції України, Законів України «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні» та чинного законодавства з урахуванням функціональних повноважень закладу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись