Новини з 1996 року

У Кременчуці оголошено конкурс на найкраще відро помиїв на суперників по виборам міського голови

Олександр Курилов 12 жовтня 2015 11:15 1040 1

Кременчуцькі дописувачі Фейсбуку, які пишуть свої думки і точки зору на сторінці «Чесні вибори у Кременчуці», оголосили про проведення конкурсу на кращий плакат у фотошопі. Зміст конкурсу -  найбільш дошкульно вдарити по своєму опоненту на виборах міського голови Кременчука. Призовий фонд – 10 тисяч гривень, а сам малюнок має бути креативним.

Поки що з того, що оприлюднено на сторінці «Чесні вибори у Кременчуці», призовий фонд не виграв ніхто, а всі думки учасників стосуються якщо не перенесення сюжету російських казок на кременчуцьку основу, так перенесення картин теж російського художника Ложкіна на наш місцевий побут.

Втім є й цікаві думки, зокрема, коли троє чиновників мерії – Віктор Калашник, Віталій Малецький та Олександр Головач подаються у вигляді героїв комедії "Кавказська полонянка». У свою чергу їхні опоненти все ще подаються у вигляді триголового змія.

Загалом конкурс триває, гроші, правда невідомо хто їх платитиме, на свого героя чекають і, як на автора, – хід думок у цій справі є безмежним. Ще є сюжети з телепузиками, з палатою №6, з Наполеоном.

Репортер стежить за творчим конкурсом у визначенні найкращого художнього відра помиїв на голови виборців та повідомлятиме про його перебіг наших читачів.   

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

NIK 12.10.2015 12:54

Как Курилов А может быть главным редактором? Злость затмила все! Эльдар Рязанов никогда не был автором комедии" Джельтмены удачи", сценарий написал Георгий Данелия. А в статье изображены герои комедии Леонида Гайдая " Кавказская пленница". Это же элементарно!!! Гнать надо таких репортеров в ликбез в первый класс!!!