Новини з 1996 року

У Кременчуці оберуть найкреативнішого студента 2018 року

Альбіна Козлова 05 жовтня 2018 12:10 304 0

Традиційно 15 листопада визначать переможця творчого конкурсу «Студент року – 2018». Захід розпочнеться о 18.00 у Міському Палаці культури.  

Організаторами творчого конкурсу, як завжди, виступають: управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій.    

Заявку на участь у конкурсі може подати студент будь-якого вищого навчального закладу міста до 10 жовтня в управлінні  молоді  та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за адресою: пл. Перемоги, 2, каб. 522.

Програма проекту «Студент року – 2018» складатиметься з п`яти номінацій. Серед яких:

1. Конкурс «Візитна картка лідера ВНЗ та його команди». (У цьому конкурсі лідер презентує свій навчальний заклад та команду, розповідає про нього дотепно, креативно, форма представлення - довільна.)

2. Конкурс відеороликів на тему: «Студентський блог» (студент знімає підготовку до конкурсу - репетиції, студентське життя, відпочинок, навчання та інше).

3. Конкурс «Ask the student» (студентам ставитимуть одинакові запитання, а вони повинні в довільному порядку відповісти на них або продемонструвати. Оцінюються  дотепність та креативність відповіді).

4. Конкурс «Світлина з Instagram». (Лідер команди повинен зробити фото (селфі) та відобразити дух свого навчального закладу, свою творчість та креативність. Критерієм оцінювання є якість фотографії, креативний підхід, дотримання правил композиції, оригінальність сюжету).

Фото буде оцінюватися лише в Instagram за кількістю «лайків» під селфі з хештегом ( #kremen_student_2018). Опублікувати знімок слід 1 листопада.

Підрахунок «лайків» фото відбудеться під час проведення конкурсу.

Бали розподілятимуться таким чином: І місце – 10 балів; ІІ місце – 8 балів; ІІІ місце – 6 балів; ІV місце – 4 бали; V місце – 2 бали; VI місце – 0 балів.

5. «Домашнє завдання». (Творчий конкурс. Оцінюється оригінальність, креативність, різноманітність жанрів.)

У цьому році номінації дещо змінено. У підготовці конкурсу організатори зробили ставку на креативність та інтерес молоді до соціальних мереж і блогерства. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 266 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 369 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 506 0