Новини з 1996 року

У Кременчуці інвалідам І-ої групи лічильники газу встановлять за рахунок міського бюджету

Віктор Крук 26 жовтня 2016 10:40 883 0

Відповідну міську програму вчора затвердила Кременчуцька міська рада.

Програма встановлення  лічильників газу у квартирах інвалідів першої групи загального захворювання на 2017 рік спрямована на виконання вимог Закону України «Про забезпечення комерційного  обліку природного газу» та забезпечення соціального захисту інвалідів, які через незадовільний матеріальний стан не мають можливості за рахунок власних коштів встановити лічильники газу в квартиру. Вона торкається лише інвалідів першої групи загального захворювання, адже інваліди війни мають пільги зі сплати житлово-комунальних послуг.

У програмі йдеться про те, що станом на 1 жовтня у Кременчуці нараховується понад 880 інвалідів першої групи загального захворювання. Останнім часом ПАТ «Кременчукгаз» почало встановлювати побудинкові прилади обліку газу, але більшість споживачів не згодні з цим та відмовляються від його встановлення за рахунок газового монополіста.  Споживач має право встановити газовий лічильник окремо в квартиру, але за власні кошти. Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» передбачено, що фінансування робіт з оснащення лічильниками газу населення може здійснюватись за рахунок коштів місцевого бюджету.

Саме тому Кременчуцькою міською радою було прийняте рішення про розроблення відповідної програми зі встановлення лічильників газу у квартирах інвалідів першої групи загального захворювання. Основною умовою програми є реєстрація та фактичне проживання інваліда у квартирі, де встановлюватимуть лічильник.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1293 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1965 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2522 0