Новини з 1996 року

У Кременчуці нове опитування про назви вулиць. ТРОЛІ МЕРА МАЛЕЦЬКОГО СТУКАЮТЬ ПО КЛАВІАТУРІ

Олександр Курилов 19 січня 2016 16:14 1396 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет із сьогоднішнього дня розпочав третє (четверте?) громадське опитування щодо присвоєння назв нових вулиць.

Причина проведення того, що вже проводили й не один раз, за словами секретаря міськради Юрія Гриценка, – «за законом, міська влада має знати громадську думку». Про це він розповів «Програмі плюс» учора.

Втім аби не мудрувати лукаво, вже можна зрозуміти, про що саме з цим опитуванням ідеться. І тут один варіант й іншого немає.

У міськвиконкомі Кременчука вже є результати такого опитування, але, вочевидь, картина з майбутніми назвами вулиць з «опитувань громадської думки»  наших чиновників вкрай не влаштовує.

Чому? На це запитання кожен може сам дати відповідь з наступного.

За всі попередні опитування, які тривали не один тиждень й не два, кременчуцька  міська влада дочекалася відповіді приблизно від чотирьох тисяч мешканців нашого міста.

Але від розпочатого сьогодні – всі цифри тих, хто узявся пропонувати нові назви, перекрито за лічені години.

Натомість саме заповнення пропозицій з голосування одних і тих же голосувальників під різними «ніками» досягло рекордного темпу.

У справу активно включилися тролі з місцевої партії «поручень» і внаслідок цього ми маємо таке.

Далі ж тільки приклади, які пояснюють ставлення міських чиновників до України як такої.

Ось є пропозиція дати нову назву парку у Крюкові.

Результат опитування такий. За назву Парк Героїв Небесної сотні висловилися 22 учасники опитування зі 105. Але за назву Парк Крюківський  - 82.

А от за те, аби назвати черговий  тупик Гайдамацьким  (краще б –  Місьвикономівським) – усе навпаки.

Бо слово «тупик» ще й зі словом «Гайдамацький», на погляд наших чиновників, – це найкраще.     

Провулок Павлика Морозова пропонуватимуть назвати Мирним, а така думка як вшанувати кременчужанина Олексія Береста – набирає мінімуму голосів.

І прохання репортера до наших чиновників – ви зверніться до своїх підлеглих, які тиснуть на клавіші комп’ютера. Розкажіть їм,  хто такий кременчужанин Олексій Берест і що він зробив? Бо недобре так чинити з Героями Другої Світової.  

А от вулиця 50 років СРСР стане Великою Набережною, а не вулицею імені Чорновола. Й зрозуміло, що при такому перейменуванні вулиця 60 річчя Жовтня у Кременчуці стане  вулицею Центральною.

Втім сказати, що все смертельно, – теж неправда. Місцева партія фіолетових «поручнів» погоджуються  в опитуванні на перейменування вулиці Бутиріна на вулицю Івана Мазепи.

Вулиця Жовтнева стане вулицею Музейною, а інші гуманітарні назви не проходять.

Підлеглі меру Малецькому чиновники чітко показують усім кременчужанам таке.

Ось є вулиця Карла Маркса і є прохання назвати її іменем Андрія Покладова, нашого захисника-кременчужанина, який загинув на Сході, захищаючи Україну від проросійських терористів.

Тож яким буде опитування серед виконкомівських тролів, кому на Україну й на мир у Кременчуці начхати?

Ніяким провидцем тут бути не потрібно, аби сказати - тролі нашого мера наполягають на вулиці Херсонській.

Та найбільше голосів в опитуванні – щодо вулиці Леніна. Головних пропозицій тут дві – назвати її вулицею героїв Майдану та Соборною.

Звісно, що ніякий Майдан не проходить, тим більше - мер Малецький один з його категоричних противників.

Відповідно, замість вулиці Леніна у Кременчуці буде вулиця Соборна.

Наступне таке перейменування – вулиця Московська.

І тут головне, що раптово активовані дописувачі від влади хоч не пропонують перейменувати її у вулицю імені Путіна. Натомість наполягають на тому, аби все залишилось, як і було.

Останнє – про те, як ми підемо в Європу. У Кременчуці для такого міська влада пропонує свій варіант. Для цього пропонується перейменувати вулицю Щорса. Гірше, що європейського на цій вулиці, як і в нашому місті теж, – не надто багато.

Про що слід додати. Зрозуміло, що вулиць для перейменування у нашому місті недостатньо, бо не буде такої назви «як імені апарату міського голови Малецького» чи вулиця розпилу бюджетного «бабла».

Однак при всьому – ігнорувати пропозиції зразка назвати вулицю Радянську вулицею професора Маслова, який заснував у нашому місті інститут, – просто некультурно.

Так само непорядно ігнорувати прізвища наших військових-кременчужан, які загинули в АТО.  Й так само непорядно ігнорувати прізвища наших лікарів, які в роки Другої світової війни рятували наших військових полонених. Втім, наскільки можна зрозуміти, у «батьків» нашого міста – мера та його восьми заступників - є свої мірки совісті.

Тож краще б вже назвали центральну вулицю міста Корупційною, або Занесену снігом. Це буде дуже близько до реального стану речей у Кременчуці.

  

Теги: Перейменування вулиць

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2419 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2447 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3683 0