Новини з 1996 року

У Кременчуці – нова гра для дорослих чиновників. «Напиши свою заяву в поліцію з мером Малецьким»

Олександр Курилов 28 жовтня 2017 09:29 672 0

У Кременчуці – нова дитяча забавка, яка поступово поширюється серед дорослих мешканців міста.

Назва нової гри – «Напиши свою заяву в міську поліцію», а автором цієї розваги є міський голова Кременчука Віталій Малецький.

Тож якщо раніше міський голова та його перший заступник Володимир Пелипенко звернулися до поліції із заявою про порушення кримінальної справи проти активістів, які «робили державний переворот» під час останньої сесії міськради, то нині все навпаки.

І тоді йшлося про три прізвища, проти яких градоначальники ініціюють масове переслідування: депутат Піддубна й громадські активісти – пенсіонерка Трохименко та не пенсіонер Красовський.

А тепер на цей позов «прилетів» зворотний.

Цього разу вже громадські активісти через суд добилися кримінальної справи проти міського голови Віталія Малецького за наклеп.

Наклеп, бо ніхто не робив спроби державного перевороту на останній сесії міськради, але всі жорстко сварилися через підвищення тарифів на тепло та гарячу воду, що ініційовано міським головою.

Про те, що не тільки проти нього порушать кримінальну справу, але й проти мера Малецького теж, у Фейсбуку повідомляє громадський активіст Костянтин Красовський.

За його словами, йдеться про кримінальну відповідальність для мера Малецького, бо той подав завідомо неправдиве повідомлення.

У свою чергу редакція накупила поп-корну й дивиться за цією багатосерійною драмою.

І наше побажання до акторів цього кіно одне – всім удачі. Вона дуже потрібна нашому меру, який нападає на активістів, і не менше потрібна самим активістам, аби від мера Малецького відбитися.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись