Новини з 1996 року

У Кременчуці – нові вимоги до громадського транспорту. Маршрутки хоч і вбиті, але тільки без реклами

Олександр Курилов 28 січня 2021 13:15 439 0

Кременчуцькі чиновники змінюють свої вимоги до перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів у нашому місті.

Тож надалі питання, в яких саме умовах їхатимуть громадяни, регулюватиметься тільки законами України. Однак певні доповнення до цієї справи є в нашого мера Малецького.

Це чиновники міськвиконкому оприлюднили нові вимоги з «Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

Головне в цьому документі – не обмеження за віком наших транспортних засобів, окремі з яких уже тричі перейшли пенсійний вік.

Натомість з цього приводу зазначається, що визначальним залишається Закон України «Про автомобільний транспорт», в якому вікові межі наших маршруток не обмежуються.

Однак у Кременчуці в цій справі є інше.

Тож традиційно забороняється використання перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів. Й мова тут  про мікроавтобуси «Мерседес», а вони всі перероблені з вантажних.

Також до участі в конкурсі не допускається перевізник, який іде назустріч людям і готовий виставити для обслуговування пасажирів більшу кількість транспорту, ніж скажуть у мерії.

Не допускаються до участі в конкурсі й приватні фірми, де не всі маршрутки обладнані пристроями GPS-навігації та які мають рекламу на зовнішній поверхні.

На цьому перелік основних обмежень завершується й усі інші транспортні засоби з дірками у дверях, на підлозі, обірвані та обшарпані до перевезень пасажирів, згідно з умовами конкурсу, – допускаються.

Далі ж слід сказати про автора цієї концепції й тут ми бачимо кума кумів нашого мера Малецького, начальника відділу транспорту Руслана Івашину.

Останнє – це про самі маршрутні перевезення. Й тут слід сказати, що головним у місті сьогодні є для початку дочекатися на зупинці маршрутку, інтервал руху якої в Кременчуці мало кого цікавить. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2425 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2453 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3690 0