Новини з 1996 року

У Кременчуці нові народні гуляння. З перестрілкою в центрі і кримінальними війнами. ФОТО

Олександр Курилов 27 червня 2016 08:44 4480 0

У Кременчуці, в центрі міста, сьогодні можна запросто отримати якщо не биткою по голові, так кулю в живіт. А чому так – про це мешканці міста розповідали вчора вночі поліцейським міста, які виїхали на терміновий виклик громадян до розважального комплексу «Європа».

Зміст виклику – по центральній вулиці міста вже бігають натовпи озброєних молодих людей, які зробили вчора вночі з центральної вулиці Кременчука – Соборної - місце кримінальних розборок.

За тим, що сталося, – кременчужани, які згодом викликали поліцію, опинилися якраз у центрі подій.

Вони виходили з розважального центру й стали свідками, як одна кременчуцька банда ганяється з трубами та битками за іншою. Все б то нічого, але в іншої банди – бойові пістолети. Тож дивом ніхто під час перестрілки в центрі міста не постраждав.

Слід додати, що стрілянина біля «Європи» сталася о 23-00. На місце було викликано поліцію. Втім, поки поліцейські приїхали, епіцентр бійки від розважального центру вже перемістився далі.

Нарікання громадян на поліцейських, які все ходили біля розважального центру й чухали собі лоба з думкою, «що робить», – єдине. Кременчужани запитували: чому поліція не переслідує стрільців?

На це запитання відповіді у правоохоронців не було, хоча й так зрозуміло – поліцейські чекали, поки учасники двох банд повбивають один одного.

Втім, наскільки можна зрозуміти, молоді люди, які влаштували прилюдну перестрілку в центрі Кременчука, були на автомобілях. Тож далі вони у них сіли та поїхали.

Звідси і прохання до організаторів таких розборок – чи не можна організувати все ще раз, але вже під вікнами міського управління поліції або на крайній випадок – під вікнами мерії? Це було б більш ефективно, ніж учорашня вечірня стрілянина в центрі міста, під час якої дивом нікого не вбили.

Теги: кримінальні злочини

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1109 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2112 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2727 0