Новини з 1996 року

У Кременчуці іномарку, яку придбали для лікарів, хочуть передати чиновникам

Іона Харченко 19 березня 2019 13:40 371 0

На сайті Кременчуцької міської ради оприлюднено проект рішення виконавчого комітету «Про надання згоди на безоплатну передачу транспортного засобу, який належить до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука, з балансу на баланс».

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, розглянувши звернення комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» та управління охорони здоров’я, вирішив надати згоду на безоплатну передачу транспортного засобу, який належить до комунальної власності територіальної громади Кременчука.

Так легковий автомобіль марки «Mitsubishi Galant», 2008 року випуску, хочуть передати з балансу комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська» на баланс управління охорони здоров’я.

Початкова балансова вартість транспорту – 198 тисяч гривень. Цей автомобіль придбали минулого року за бюджетні кошти для сімейних лікарів. Тепер же хочуть передати його чиновникам.

Тож вищезазначеним юридичним особам необхідно здійснити процедуру передачі майна та оформити акт приймання-передачі.

Контроль за виконанням рішення покладено на начальника управління охорони здоров'я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Максима Середу та директора комунального медичного підприємства «Лікарня Придніпровська»  Віктора Скачка.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 938 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1766 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 806 0