Новини з 1996 року

У Кременчуці невідомі намагалися зірвати рух поїздів

Валерія Макряшина 31 травня 2018 11:00 934 0

Упродовж останнього тижня в Кременчуці невстановлені особи кілька разів створювали загрозу для безпечного та безперебійного руху поїздів.

Про кожен з таких випадків залізничники поінформували працівників правоохоронних органів для вжиття відповідних заходів згідно з чинним законодавством, йдеться на сайті медіацентру "Магістраль" ПАТ "Укрзалізниця".

Так, 24 травня під час руху вантажного поїзда в районі міста Кременчука Полтавської області невстановлені особи навмисно кинули на електровоз пакет з невідомою речовиною. Це спричинило спрацювання захисту на електровозі, спалах та зняття напруги з контактної мережі.

Укрзалізниця направила звернення прокурору Харківської області щодо відкриття кримінального провадження за статтею про можливі негативні наслідки у вигляді загрози для безпечного та безперебійного перевезення пасажирів і вантажів на території Харківської та Полтавської областей.

А 20 травня також у Кременчуці на перегоні Крюків – Бурти невстановлені особи змастили рейки невідомою речовиною, схожою на дизельне мастило.

Колійники повідомили про це правоохоронцям.

Нагадаємо, 14 травня, з 5 ранку, працівники ВП "Локомотивне депо Кременчук" регіональної філії "Південна залізниця" страйкували разом з іншими залізничниками, що входять у вільну профспілку. Вимоги залізничників - підвищення заробітної плати, повернення залізничникам можливості виходу на пенсію за вислугою років тощо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 467 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 749 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 927 0