Новини з 1996 року

У Кременчуці невідомі на очах у дітей підстрелили собаку. ФОТО

Валерія Макряшина 11 вересня 2018 10:06 1794 0

Вчора, 10 вересня, у дворі будинку №12 на провулку Гвардійському стався справжній переполох - невідомі підстрелили собаку. 

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомила начальник відлову та утримання КП "Спецсервіс Кременчук" Марина Кожушко. 

 

 

"На детской площадке было много детей с мамами, около них крутилась маленькая собачёнка. Животное вело себя мирно, дети гладили и с удовольствием играли с добродушной собакой! Вдруг раздался выстрел, и собака истошно заскулила, бросилась к людям за помощью… Было понятно, что повреждена задняя лапа. Собачка упала на площадке и не могла подняться", - написала жінка.

Звук пострілу почули всі. Матусі з дітьми відразу покинули майданчик, люди вийшли на балкони, спустилися на вулицю та викликали поліцію, Спецсервіс і ПТК "Візит". Коли всі прибули на місце події, нещасна собака лежала на дитячому майданчику із закривавленою лапою. Почали збиратися люди, діти, пенсіонери, всі, хто чув звук пострілу й бачив, що відбувається. Всі були налякані.

Собаку відвезли в пункт тимчасового утримання для надання їй ветеринарної допомоги. У неї було виявлено кульове поранення лапи, ймовірно, з пневматичної зброї.

Варто зазначити, що поруч з цим двором розташована охоронна фірма й жінки, які були на майданчику, бачили, що стріляли з цих воріт. Стрільці навіть не тікали, а стояли й спостерігали, як кричить від болю собака.

 

 

Крім патрульних поліцейських, на місце прибула слідчо-оперативна група. Було написано дві заяви, складений протокол.

Від себе особисто Марина Кожушко додала: "Смелые" и "сильные" с оружием в руках, если вы решили, что ради вашей садисткой забавы можно нарушать Закон Украины, то вы ошибаетесь! Не те времена, да и люди уже не те…"

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1300 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2293 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2911 0