Новини з 1996 року

У Кременчуці не вистачає дитячих оториноларингологів, а в мерії запевняють, що все гаразд

Валерія Макряшина 29 листопад 2018 16:15 1464 0

Ні для кого не секрет, що з настанням холодів діти дуже часто застуджуються, їх уражають різні вірусні інфекції. Тоді, як правило, по допомогу батьки звертаються до оториноларинголога (більш відомого усім як ЛОРа), але в Кременчуці з цими лікарями виникла чимала проблема.

Виявилося, що в нашому місті дитячих спеціалістів-оториноларингологів дуже не вистачає, а міські чиновники відверто пускають в очі кременчужанам пил, запевняючи, що з медициною все гаразд. 

Про це "Програмі Плюс" повідомив місцевий активіст, член ГО "Неподільна Україна" Артем Марченко.

За його словами, в дитячій поліклініці по проспекту Лесі Українки, 80 ЛОР-лікарів немає взагалі - всіх батьків, які звертаються по допомогу, відправляють у поліклініку, що на вулиці Павлова. "Тобто мати з малою, наприклад тримісячною, хворою дитиною повинна їхати Бог знає куди на прийом?" - обурився в телефонній розмові з кореспондентом А. Марченко.

Далі ж чоловік розповів, що звернувся вже до реєстратури дитячої поліклініки, що на вулиці Павлова, аби дізнатися про прийом фахівця. Там йому повідомили, що наразі в дитячій поліклініці приймає лише один лікар-оториноларинголог - Віктор Сливка, і то тільки в середу. І тут - увага! - до нього треба ще попередньо записатися. За словами медсестри, вільний прийомний день у ЛОРа - в середині грудня, раніше все зайнято. 

З цього приводу Артем Марченко, як громадський діяч, надіслав запит до Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, в якому запитав про наявність дитячих лікарів-оториноларингологів у лікувально-профілактичних закладах міста. Відповідь чиновників відверто здивувала.

"У комунальному некомерційному медичному підприємстві "Кременчуцька міська дитяча лікарня" станом на 19 листопада працюють три дитячих оториноларингологи, ургентне та амбулаторне лікування дітей проводиться на належному рівні", - йшлося в листі, яке підписали заступник мера Ольга Усанова, яка курирує медицину й освіту, та керівник міського управління охорони здоров'я Максим Середа.

 

 

Згодом Артем Марченко поспілкувався з начальником консультативно-діагностичного центру Русланом Германом, який повідомив зовсім іншу інформацію, перконавшись спочатку, чи є в Артема якесь посвідчення, немов інформація конфіденційна. 

За словами Р. Германа, в поліклініці, що на вулиці Павлова, дітей приймають два оториноларингологи - особисто він та Віктор Сливка. Коли ж А. Марченко розповів йому про лист з мерії, той поклав трубку. 

Ось така плутанина закрутилася навколо дитячих медзакладів, і доречніше було б зауважити, що це не так уже й дивно. Згадати хоча б ті жахливі туалети в поліклініці без паперу та мила, скандал з приводу поганого харчування в дитячій лікарні тощо. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись