Новини з 1996 року

У Кременчуці не можуть порахувати учасників АТО

Олександр Курилов 20 серпня 2015 12:44 698 0

Більш ніж за рік, що минув від початку АТО на Сході України, у Кременчуці все ще не можуть порахувати учасників антитерористичної операції, які беруть участь у бойових діях.

Втім у цій справі є прогрес, зокрема в підрахунку військових-кременчужан у ЗСУ. Таких у нашому місті нарахували вже 610. Однак  це лише бійці з військових батальйонів та бригад, які пішли на службу через міський військовий комісаріат.

Натомість скільки мешканців міста перебуває нині у добровольчих батальйонах – «Азові», «Дніпрі 1»… та «Нацгвардії», - залишається сьогодні нез’ясованим.

Ще гірше картина з налагодженням зв’язків з рідними військових. У мерії точно знають про кількість мобілізованих, які нині перебувають на  Сході та навчальних підрозділах, однак встановити контакти з родинами бійців-кременчужан поки що не вдається. У міської влади є дані лише про 564 родини. Де родичі інших військових – велике питання.

Втім, як на репортера, – добре, що у міськвиконкомі є хоч ці дані, бо раніше не було ніяких.

Єдине, що було б непогано, аби наші чиновники  зібрали рідних військових та послухали про їхні проблеми. Можливо, тоді у міській раді було б менше виступів на тему: кому слід допомагати, кому ні, але було б більше корисних рішень з цього приводу.  

Олександр Курилов

  

Теги: АТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 169 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 336 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 376 0