Новини з 1996 року

У Кременчуці назріває черговий скандал із забудовою багатоповерхівки

Андрій Рубан 28 липня 2016 09:28 852 0

На Автокразівському бульварі тривають будівельні роботи зі зведення багатоповерхівки.

Про це повідомляють мешканці будинку №107 по вул. Героїв Бреста, які вже написали скаргу до мера міста Віталія Малецького щодо незаконних дій забудовника “Будівельна фірма "КАРІАТІДА"”.

За тим, що відомо, мешканці цього будинку скаржаться, зокрема, на недотримання технічних норм, відсутність дозволів, небезпечні роботи під вікнами житлового будинку та інші порушення забудовником.

Також скаржники просять мера посприяти призупиненню будівництва та заборонити встановлення баштового крана, який уже привезли на будівельний майданчик.

“Ми проти будівництва багатоповерхівки, можливо лише 2-5 поверхів, але за умови дотримання всіх норм та безпеки. Наш будинок стоїть на піску, і є небезпека зсуву. Прямо під вікнами тривають зварювальні роботи. Люди готові на більш радикальні дії, але поки що ми сподіваємося на підтримку місцевої влади, яку ми обирали представляти наші інтереси”, - розповідає мешканець будинку №107 по вул. Героїв Бреста.
Тож якою буде реакція влади, побачимо, але, враховуючи досвід інших скандальних забудов, на підтримку влади залишається лише чекати. Адже, як сказав мер Кременчука Віталій Малецький, "місто повинно будуватися, але тільки за законом".

Хоча всі розуміють, що в нашій країні можна за гроші зробити майже все “за законом”, заплативши хабаря за отримання певних дозволів і навіть у будівництві.
Але насамперед необхідно шукати компроміси і вести діалог між владою, мешканцями та забудовниками, робити всі необхідні перевірки і тільки тоді зводити багатоповерхівки, проти яких виступають мешканці прилеглих будинків.

 

 

 

 

Теги: Земельні ділянки

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 62 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 120 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 330 0