Новини з 1996 року

У Кременчуці найдорожчі світлофори в Україні - зміни до міської програми

Віктор Крук 19 жовтня 2016 11:30 734 0

На сесії Кременчуцької міської ради, яка відбудеться 25 жовтня, депутатам пропонують внести зміни до міської «Програми підвищення безпеки дорожнього руху в місті Кременчуці на 2015–2020 роки», яку затвердили у лютому минулого року.

Зміни стосуються перерозподілу коштів на різні заходи та додаткове фінансування нових. Загальна вартість програми зростає більше ніж на мільйон - з 2 млн. 160 тис. грн. до 3 млн. 256 тис. грн. Що нового пропонує УЖКГ для підвищення безпеки дорожнього руху у Кременчуці і скільки це коштує?

На встановлення нових пішохідних огороджень (парканів) на аварійно-небезпечних ділянках хочуть додатково направити 300 тис. грн. на додаток до 100 тисяч, раніше передбачених програмою.

Два світлофорні об’єкти у Кременчуці капітально відремонтують та реконструюють за 1 млн. грн. Капітальні ремонти світлофорів проведуть на перехресті вулиць Київської та Вадима Пугачова, а також по проспекту Полтавському - в районі школи №24. 
На ще два нових світлофорних об’єкти заплановано витратити 1 млн. 36 тис. грн. Вони з’являться на проспекті Лесі Українки – в районі спорткомплексу «Спортлайф» та на перехресті проспекту Полтавського і вулиці Вільної України. 

Чому у Кременчуці такі дорогі світлофори, адже виходить у середньому по півмільйона за один об’єкт, на якому від двох до чотирьох світлофорів для автівок та стільки ж для пішоходів? Учора на засіданні депутатської комісії це пояснили тим, що «світлофори так коштують», а, крім того, їх підключають до автоматизованої системи керування дорожнім рухом. Отже, «світлофорний» бізнес в Україні є одним із найвигідніших. Щоправда, отримати бюджетні кошти на виконання цих робіт можуть не всі.

На встановлення пішохідних світлофорів на вулиці Вадима Пугачова-Залізнична витратять 200 тис. грн., а на засоби примусового зниження швидкості (лежачі поліцейські) – 75 тис. грн. 

25 тис. грн. передбачено сплатити патрульній поліції для того, щоб вона перевірила міжквартальні проїзди на предмет самовільного встановлення на них перешкод та дорожніх знаків. А 80 тис. грн. додають на «переоснащення вулично-шляхової мережі м. Кременчука сучасними засобами регулювання дорожнього руху, в тому числі: покажчиками напрямків руху згідно з вимогами європейських стандартів, знаками зупинки міського пасажирського транспорту». 

Рухаємося в Європу, отже і «покажчики напрямків руху» мають бути європейськими. Саме в цьому вбачають потреби безпеки дорожнього руху кременчуцькі чиновники.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 398 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 378 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 430 0