Новини з 1996 року

У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж

Олексій Ващук 16 березня 2021 14:45 6347 0

Сьогодні, 16 березня, у міському палаці культури відбулося урочисте вручення нагород воїнам з Кременчука, які добровільно, не шкодуючи власного життя, боронили нашу державу та український народ на Донбасі з самого початку війни.

Хтось із добровольців лише закінчив навчання у школах, коли пішов на фронт, а хтось вже має дітей та навіть онуків.

Вони були одними з тисяч сміливих воїнів світла, котрі об’єдналися у добровольчі батальйони, які не маючи майже жодного бойового досвіду, змогли лише своєю силою волі та жагою захистити своїх рідних і близьких відбити напади московської орди.

Воїнам вручали народний орден «‌Лицарський хрест добровольця».

У власні руки його отримали шестеро ветеранів бойових дій. Свої нагороди отримали: Юрій Самойленко, Дмитро Водоласький, Анатолій Лук’янчук, Анатолій Власов, Олександр Зимін, Юрій Качур, а також Олег Мороз та Володимир Страшко.

Не всі кременчужани, які добровільно стали на захист України, повернулися додому…

Так, за загиблого на війні Антона Кирилова нагороду отримала його рідна мати, а за військового медика Петра Боцулу вручили його сину.

Між нагородженнями лунали пісні, а танцюристи вражали присутніх на заході глядачів запальними та ліричними танцювальними композиціями.

«В нас ще багато дуже роби. Ми намагалися зробити все, що від нас залежало, не дати ворогові топтати нашу землю рідну. І тут присутні не тільки кременчужани. Тут присутні люди, які народилися на Луганщині, з Донеччини, але знаєте, у ворога немає національності. Ворог є ворогом… Тут стоять не герої, тут стоять чоловіки! Маємо честь!» - з такими словами завершив нагородження кременчуцький доброволець Юрій Качур.

Після заходу присутні пішли до меморіалу Учасникам АТО, поклавши квіти до підніжжя. Останнє, про що слід додати - нагородили далеко не всіх кременчуцьких добровольців й слід очікувати, що у міськвиконкомі все-таки нікого не забудуть.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1506 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1580 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1501 0