Новини з 1996 року

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж

Олексій Ващук 31 березня 2021 14:45 5793 0

Сьогодні, в останній день березня, в Дитячій художній школі імені О. Д. Литовченка пройшло нагородження юних вихованців закладу, які в рамках спеціального конкурсу створювали малюнки про важливість дотримання пожежної безпеки та про тяжку й небезпечну працю пожежників.

На заході були присутні як представники ЗМІ, так і учні та вчителі художньої школи, а також представники ДСНС Кременчука.

На своїх малюнках майбутні художники закликають берегти природу, не нищити її, залишаючи після себе недопалки або багаття, чого дорослі, на жаль, не завжди розуміють. Через це і стаються масові пожежі, в яких гине природа.

Юні автори кращих малюнків були нагороджені почесними грамотами та іншим призами, а їхні роботи вже були відправлені до обласного центру на наступний етап конкурсу — обласний. Якщо ж якісь із робіт виграють і на цьому етапі конкурсу, то вони відправляться на кінцевий – всеукраїнський етап.

Нагороди отримали по троє дітей у двох вікових категоріях, залежно від зайнятого місця.

Крім того, нагороджені були й деякі вчителі закладу, а одна учениця отримала від рятувальників «приз глядацьких симпатій».

Рятувальники подякували юним обдаруванням нашого міста, зазначивши, що дитячі роботи надихають їх як у роботі, так і в повсякденному житті.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1504 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1578 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1499 0