Новини з 1996 року

У Кременчуці на Всесвітній день котів планують провести благодійний фестиваль

Валерія Макряшина 12 серпня 2017 11:15 2679 0

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook Геннадій Тертичний, керівник ГО "Екологічний рух. Зелена планета", вже у наступному році кременчужани зможуть відвідати фестиваль #КотоFest та взяти в ньому участь. Фестиваль планують провести 8 серпня 2018 року (Всесвітній день котів).

 

 

"Фестиваль буде присвячений Всесвітньому дню котів. Він запланований на 8 серпня, захід планується у Придніпровському парку на літній сцені. Для чого наша команда організовує цей фестиваль? Уже восени ми відкриємо реєстрацію учасників на Всеукраїнський благодійний костюмований парад тварин «Кубок Хатіко», який увійшов у п’ятірку кращих фестивалів України. У заході брали участь переважно собаки, були й інші тварини, зокрема равлики ахатини. Але, незважаючи на те, що котів реєструвалося багато, на жаль, лише один брав участь. Тому ми вирішили не об’єднувати собак та котів на одному параді, щоб тварини та їхні власники не отримували шок та незручності. У наступному році ми проведемо захід для котів окремо", - пише Тертичний.

Також повідомляється про те, що учасниками КотоFestу будуть породисті коти та їхні прості незрівнянні родичі, інші невеликі домашні тварини і головні винуватці дійства - це вихованці притулку тимчасового утримання КП «Спецсервіс Кременчук».

 

Нагадаємо, що в цьому році кременчужани могли взяти участь у челенджі - викласти фото у зі своїм пухнастиком і поставити відповідний хеш-тег #kremenЪ_cat_challenge. 

 

Мета фестивалю - залучити громадськість до проблем безпритульних тварин і до цивілізованих способів їх вирішення; об'єднати власників тварин для спілкування в неформальній обстановці. У ході проведення фестивалю планується збір благодійної допомоги та акція «Знайди собі друга» - кожен бажаючий може знайти собі пухнастого друга, безкоштовно забрати його додому з притулку для тварин КП «Спецсервіс-Кременчук». 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 262 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1441 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2431 0