Новини з 1996 року

У Кременчуці, на ПАТ КВБЗ – суперзалізничний прорив з пасажирськими вагонами

Олександр Курилов 14 січня 2020 15:01 11015 0

Адміністрація ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» повідомляє про нові радісні плани виробництва, тобто продаж пасажирських вагонів на 2020 рік.

І плани такі.

Якщо у 2018 році Укрзалізниця купила лише 8 пасажирських вагонів, а у 2019 році, після довгої війни з виробником – ще 18, то у 2020 році, в першій половині  цього року станеться всеукраїнське диво.

Укрзалізниця купить у ПАТ "КВБЗ" ще аж 28 нових пасажирських вагонів.

Про такий прогрес повідомляють на ПАТ «КВБЗ», де тільки недавно віддали залізничникам нові 16 купейних вагонів і два вагони СВ.

За тим, що оприлюднюється, в Укрзалізниці планують  сформувати з цих вагонів два нічні експреси зразка  Київ – Маріуполь або Івано-Франківськ – Костянтинівка. Також  є плани запустити міжнародний нічний експрес Мінськ – Ужгород через Брест.

З оцінки нових вагонів, як повідомляють на ПАТ КВБЗ, – «мова про використані сучасні матеріали, суттєво підвищений рівень комфорту. 70% обладнання вагона вітчизняного виробництва, зокрема меблі, системи кондиціювання та вакуумні туалети. Для зручності пасажирів передбачені розетки на рівні верхніх полиць, збільшена кількість розеток у проходах. До того ж у кожному купе відчиняються кватирки, а вода для чаю нагрівається безвідносно руху поїзда і є гарячою вже під час посадки пасажирів. Є й автомат для приготування кави».

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 454 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1780 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2876 0