Новини з 1996 року

У Кременчуці на Хелловін монстри та привиди роздавали цукерки. ФОТОрепортаж

Едера Бедьо 02 листопад 2015 13:50 1130 0

У суботу кременчужани відсвяткували Хелловін. Це старовинне кельтське свято, яке зазвичай відзначають у ніч на 1 листопада.

Як тільки на місто почали спускатися сутінки, на вулицях з`явилася усіляка нечисть... Так і малі, і дорослі перевтілювалися у традиційні популярні образи не Хелловін.

Кукла Біллі з фільму "Пила", джокер, милі янголи та хижі демони, привиди, зловісні цариці ночі, відьми, жінки-кішки - кого тільки не зустрінеш цієї ночі. Перехожі спершу лякалися, однак потім сміялися і просили сфотографуватися. Саме це й відбувалося протягом години у сквері ім.Бабаєва. Саме тут страховиська і спокусниці роздавали цукерки зі словами: "Сладости или гадости?"

Окрім людей у яскравих образах, у Кременчуці майже в кожному закладі відпочинку також тривали святкові програми. Десь підлітки співали пісні під гітару, десь зібралися в коло і розповідали страшилки, десь згадували моторошні ігри...

Детальніше про святкування Хелловіну у Кременчуці читайте на сторінках наступного номера інформаційно-рекламного тижневика "Програма Плюс".

Теги: Життя КременчукаКультура КременчукаСвята

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись