Новини з 1996 року

У Кременчуці може з'явитися ще одна Мати-героїня

Юлія Билина 30 жовтня 2015 08:53 471 0

Чиновники міськвиконкому погодилися з присвоєнням Надії Алєксєєнко цього почесного звання.

У міськвиконкомі Кременчука відбулося засідання комісії щодо питань присвоєння звання «Мати-героїня» під головуванням керуючого справами виконкому міської ради Руслана Шаповалова, на якому розглядалося питання  щодо погодження  кандидатури  Надії Вікторівни Алєксєєнко на присвоєння цього  почесного звання.

Надія Алєксєєнко народила і виховала разом із чоловіком п’ятьох дітей. Вони вже дорослі, мають позитивні характеристики з місця роботи або проживання. Взагалі родину Алєксєєнків характеризують з найкращого боку.  

Оскільки на розгляд комісії було надано повний пакет документів,  члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру Надії Алєксєєнко щодо присвоєння їй звання «Мати-героїня». Після затвердження сесією Кременчуцької міської ради відповідне клопотання буде направлено до Полтавської обласної державної адміністрації.

З 2007 року, коли почали присвоювати це звання матерям, які народили і виховали до шестирічного віку 5 і більше дітей,  почесне звання «Мати-героїня» було присвоєно 69  багатодітним кременчужанкам.

 

 

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись