Новини з 1996 року

У Кременчуці може з'явитися програма безкоштовної вакцинації дітей від ротавірусу

Валерія Макряшина 29 березня 2018 14:37 480 0

Сьогодні на пленарному засіданні сесії міської ради депутат Зінаїда Проценко (фракція "Поруч") висунула запит щодо виділення з міського бюджету коштів на вакцинацію дітей проти ротавірусної інфекції.

Депутатка зазначила, що не так давно її 8-місячні діти-двійнята перехворіли на цю інфекцію й це був тяжкий тиждень.

Проценко зазначила, що наразі є вакцина "Профілактика" проти інфекції, однак скористатися нею можна тільки в приватних клініках і за чималу суму -  вакцинація складається з двох етапів і коштує 900 гривень.

Зінаїда Проценко запропонувала розробити міську програму щеплення дітей перших днів життя проти ротавірусної інфекції та виділити на неї кошти з міського бюджету. 

Депутати запит підтримали.

Довідка:

Ротавірусна інфекція (синоніми: ротавірусний гастроентерит, шлунковий грип, кишковий грип) - одна з форм гострої кишкової інфекції, збудником якої є ротавірус людини з роду Rotavirus. Захворіти ротавірусною інфекцією можуть люди в будь-якому віці, однак найчастіше хворіють діти від 6 місяців до року-двох.

Симптоми ротавірусної інфекції

У перебігу хвороби виділяють інкубаційний період тривалістю до 5 діб, гострий період тривалістю 3-7 доби і період відновлення (4-5 доби). Початок захворювання гострий, характеризується різким підвищенням температури, блювотою, болем і бурчанням у животі, можливий розвиток діареї. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 169 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 335 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 589 0