Новини з 1996 року

У Кременчуці мерія на застіллях і святах економити не збирається: заощаджують на зарплатах медиків

Валерія Макряшина 30 вересня 2019 16:00 542 0

Не тільки пацієнти кременчуцьких комунальних лікарень "дякують" за медичну реформу, яка стартувала не так давно, втім встигла принести багато не дуже приємних сюрпризів. Як стало відомо сьогодні, 30 вересня, на засіданні постійної депутатської комісії з бюджетних питань, страждають і лікарі.

Мова про те, що медикам нашого міста вже деякий час не виплачують заробітну плату.

Ідеться про працівників аж семи комунальних медичних закладів Кременчука.

За словами начальниці управління фінансів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Тетяни Неіленко, загалом медикам заборгували майже півтора мільйона гривень.

І тут уже дуже сумнівно, чи отримають вони взагалі свою заробітну плату, бо зайві гроші Кременчук відгуляв, а всі інші гроші у фінуправлінні радять почати економити.

Бо, як відомо, виконання міського бюджету Кременчука становить трохи більше половини від запланованої суми (60%), якщо ж надійде субвенція, то буде взагалі казка.

Виконання бюджету буде вже 75%. Втім завдання економити ніхто не відміняв, у будь-якому випадку ситуація не дуже гарна, бо наші чиновники економити звикли на простих кременчужанах, а не на феєрверках і дороговартісних заходах...

Про це говорить ситуація, яка склалася з робочою силою медичної ланки нашого міста. І мова тут про одне - грошей на свята  міськвиконкому вистачило, а з оплатою праці медичних працівників Кременчука не все так просто.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 578 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 977 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1431 0