Новини з 1996 року

У Кременчуці медичні заклади "виведуть на чисту воду", створивши міський контролюючий орган

Марина Баніт 13 листопад 2017 10:15 1901 0

Створювали-створювали наглядову раду в кременчуцькій медицині і ні до чого не прийшли. Такі палкі дебати, так часто зустрічі відбувалися протягом останнього часу, і все марно. Виявляється, у Міністерства немає чіткої нормативно-правової документації стосовно повноважень такої ради. Тож наглядова рада є, а повноважень - немає.

Про це на депутатській комісії Денис Терещенко запитав у головного медика Кременчука Дмитра Петращука. Той відповів, що наглядова рада на стадії створення, але завершити справу і почати роботу не дозволяє відсутність нормативів. Тож поки що медиків ніхто не контролює.

Тоді пан Терещенко запропонував членам комісії розглянути питання створення міського органу наглядової ради. Він додав, що поки хтось там затримує створення ради, лікарі користуються цим і продовжують свої темні справи. А депутатам ніхто не заважає трохи обігнати державу і створити свій власний прототип органу контролю.

Пан Терещенко пояснив, що депутатська комісія може створити програму дій на підставі однієї лікарні і потім за цим прикладом контролювати всі інші медичні заклади. Особливо цікавлять проблеми з благодійними внесками, які планують перевіряти.

Денис Терещенко запропонував проголосувати за створення пілотного проекту в Кременчуці, мета якого - створення контролюючого органу і  взяття під контроль медичних закладів міста. 

За створення пілотного проекту депутати проголосували одностайно.

Почнуть перевірки з першої лікарні.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись