Новини з 1996 року

У Кременчуці – масовий запис жителів у безплатні комунальники. Всі на допомогу нашим чиновникам!

Олександр Курилов 19 грудня 2017 11:51 1198 0

Надалі для всіх мешканців нашого міста буде нова робота, хоч і безплатна. Її зміст – слід сідати за стіл і виписувати в Інтернеті на окремий сайт «Відкрите місто» всі комунальні негаразди, які тільки є у Кременчуці.

Це нарада в міськвиконкомі вчора з оголошенням про участь наших жителів у програмі «Відкрите місто».

Зміст сказаного на нараді - надалі всі скарги на благоустрій стосовно ям на дорогах або вкрадених люків, чи проблеми зі сміттям, або з освітленням вулиць можна оприлюднювати в Інтернеті, на сторінці «Відкрите місто» у розділі «Полтавська область».

Тож уже сьогодні можна висвітлювати з позначкою "Кременчук" інформацію, що ось у цьому районі нашого міста є бродячі тварини, а в іншому впало дерево.

Вважається, що таким способом вдасться допомогти 60 чиновникам Крюківської та Автозаводської районних адміністрацій. Вони отримують заробітну плату за цю роботу, яку відтепер слід робити всім.

Єдине, що дописувачам нашого міста, які добровільно погодяться описувати ями на своїх дорогах, ніхто й нічого не платитиме.

Однак не виключено, що за найбільшу кількість скарг при існуючій роботі комунальників та міськвиконкому їхнім авторам даватимуть почесні грамоти.

Загалом для опису всіх скарг мешканців Кременчука у нас є відділ оперативного контролю міськвиконкому, куди можна писати повідомлення у Фейсбуку або телефонувати за номером 1563.

Але для ще більш швидкого вирішення проблем є кременчуцькі ЗМІ, які висвітлюють усі питання на кременчуцьких і не тільки сторінках ФБ.

Для ще більш швидкого та надійного реагування на такі скарги, якими мають займатися «батьки» нашого міста, але не роблять цього, є прямі повідомлення меру Малецькому та його восьми заступникам.

Ну а вже для зовсім швидкого й повного вирішення проблем міста в наших чиновників є своя секретна група у «Вайбері». Але доступ туди простим смертним жорстко обмежено.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 637 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1043 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1492 0