Новини з 1996 року

У Кременчуці – масове отруєння сальмонелою з супермаркету. Створено штаб

Олександр Курилов 17 серпня 2017 19:53 2423 0

У Кременчуці сьогодні – надзвичайний випадок і мова про масове отруєння. Про це «Програмі плюс» повідомили читачі й інформація ця – підтверджується.

За тим, що йдеться, – спалах сальмонельозу й п’ятеро хворих з цим діагнозом, яких сьогодні госпіталізовано в інфекційне відділення лікарні, що на Молодіжному.

За тим, що повідомляється, – отруєння сталося внаслідок вживання курячих яєць, придбаних в одному з міських супермаркетів.

Усі інші подробиці розслідування, на зразок, яку роботу з цього приводу проведено, поки що медики міста не оприлюднюють.

За тим, що повідомляють "Програмі плюс" самі хворі, - все так. Вони купили яйця в супермаркеті на Молодіжному для приготування спеціальної страви "карбонара", для приготування якої використовують жовтки яєць. Тепер же - всі п"ятеро будуть у лікарні 5-7 днів проходити курс лікування.

Паста Карбонара (или спагетти Карбонара) — очень популярное блюдо итальянской кухни. Это спагетти с кусочками гуанчиале (сыровяленые свиные щёки), смешанные с соусом из яиц, сыра пармезан, соли и свежемолотого черного перца

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись