Новини з 1996 року

У Кременчуці маленький школяр раптово вибіг на дорогу. ВІДЕО

Іона Харченко 06 вересня 2019 16:00 1275 0

Замість того, щоб зупинити маленького кременчужанина, який перебігає дорогу, очевидці знімають відео.

Сьогодні, 6 вересня, в одній із соціальних мереж у групі h.kremenchug опублікували відео, на якому видно, як маленький школярик із портфелем перебігає дорогу в недозволеному для цього місці.

«Потім будуть кричати: «Допоможіть. Мою дитинку збив автомобіль! Який водій поганий, не помітив! Четвертувати!»

У цьому місці потрібно ставити триметровий паркан із колючим дротом і під напругою», – так прокоментували це відео очевидці.

Звісно, хлопчик вчинив неправильно, наражаючи себе на небезпеку. Якщо він поспішав, то все одно потрібно було знайти пішохідний перехід і зачекати, доки можна переходити дорогу. Не потрібно було перебігати на інший бік, коли рухались автомобілі.

Але чи задумалися ті, хто знімав це відео, що вони теж чинять неправильно. Вони хотіли відзняти відео, щоб був приклад того, як не потрібно робити? Того, що погані батьки не навчили дитину правилам дорожнього руху? Але виникає питання, чому вони самі не зупинили хлопчика, а дали йому перебігти таку небезпечну дорогу?

Звісно, думати-гадати з цього приводу можна багато. У наш час, якщо відбувається якась надзвичайна ситуація, більшість із громадян дістають смартфони, камери, фотоапарати – будь-які гаджети. Вони знімають відео таких подій з єдиною метою - щоб комусь показати або ж викласти його потім у соціальні мережі, написавши при цьому обурливий пост.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 99 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 229 0
Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО 360 0