Новини з 1996 року

У Кременчуці місцева «Батьківщина» організувала лохотрон обіцянок. Вибори скоро

Олександр Курилов 28 серпня 2018 16:09 1044 0

Кременчуцькі пенсіонери закликають представників місцевої «Батьківщини» припинити дурити людей та над ними знущатися.

Заклик цей – до міського голови Кременчука Віталія Малецького, який керує газетою «Автограф», та місцевого депутата від «Батьківщини» - Таценюка.

«За 16 серпня читаю цю газету, де увесь час повідомляють про нашого мера й народного депутата Шаповалова  й пишуть там, що в Кременчуці можуть підтримати заклик депутата від «Батьківщини» Таценюка, який пропонує в місті звільнити пенсіонерів, яким більше 70-ти, від квартирної плати.

Мені за 60 і моїм приятелькам – теж, і ми розуміємо, що депутат від "Батьківщини" грає з нами в лохотрон.

Однак серед наших знайомих, чий вік більше 70 років, є такі, що вірять сказаному. Вірять, бо не виходять з дому й не знають, що сьогодні відбувається поза межами їхньої квартири. Розкажіть людям, що їх дурять», - з таким проханням до репортера «Програми плюс» звернулася наша читачка Світлана Петрівна, що мешкає в центрі Кременчука.

Тож і прохання жительки міста оприлюднюємо, бо теж вважаємо цей заклик депутата Кременчуцької міськради аморальним і таким, що вводить людей в оману.

А аморальний він, бо, по-перше, в міському бюджеті Кременчука сьогодні – величезна дірка, яка набагато більша, ніж провалля на мосту, що на Пивзаводі, й для ремонту її немає грошей.

Аморальний він ще й тому, що сам депутат Таценюк голосував за взяття величезних кредитів, за які нам усім розраховуватися ще десять років.

Аморальний, бо розуміємо, що ось вибори, і вони в «Батьківщині», й кременчуцькій теж, будуть обіцяти все, аби їх обрали. Але це не передвиборчі обіцянки, а їх суцільний лохотрон.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2603 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2612 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3844 0