Новини з 1996 року

У Кременчуці міська влада «вдарила» рейдами по виплатах зарплат у конвертах

Віктор Крук 19 травня 2016 09:40 927 0

13 рейдів, 81 легалізований найманий працівник та 4 нових приватних підприємці, як наслідки цих рейдів по «тилах» кременчуцького малого бізнесу.

За інформацією Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Полтавській області, з початку 2016 року членами групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення міста Кременчука проведено 13 спільних рейдів, за результатами яких  перевірено 289 суб’єктів господарювання. В ході них виявлено порушення у 80-х суб’єктів господарювання. За результатами перевірок  оформлені трудові договори з 81 найманим працівником, а 4 кременчужан зареєструвалися як приватні підприємці. Крім того, сплачено податку на доходи фізичних осіб на загальну суму понад 20 тис. грн., єдиного соціального внеску - 24,5 тис. грн., єдиного податку - 1,2 тис.грн. Про це повідомляється у пояснювальній записці до проекту рішення міської ради щодо звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2016 року.

А на засіданнях  робочої  групи при міськвиконкомі з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості з виплати заробітної плати заслухано 4-х керівників підприємств щодо погашення заборгованості.

Теги: 2447

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 480 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 954 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3465 0