Новини з 1996 року

У Кременчуці міська влада хоче отримувати половину штрафів, які стягує поліція

Віктор Крук 09 серпня 2016 11:40 460 0

Депутатам Кременчуцької міської ради на сесії, яка відбудеться 30 серпня, пропонується прийняти звернення до Верховної Ради та Кабміну щодо зарахування до місцевих бюджетів 50% штрафів, які стягуються патрульною поліцією на відповідних територіях.

Відповідний проект рішення міської ради та Звернення сьогодні оприлюднені на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради. Ініціаторами та розробниками проекту рішення виступило фінансове управління міськвиконкому.

«З 27 лютого 2016 року офіційно запрацювало Управління патрульної поліції у місті Кременчуці Департаменту патрульної поліції. Це підрозділ, який цілодобово патрулює місто, забезпечує громадський порядок та  безпеку, реагує на повідомлення  про правопорушення і надзвичайні події, забезпечує безпеку дорожнього руху, розглядає справи про адміністративні правопорушення і застосовує засоби адміністративного впливу до правопорушників, здійснює перевірку і фіксацію будь-яких порушень законодавства, виписування штрафів тощо.

Якщо патрулювання вулиць здійснюється на спеціально обладнаних автомобілях, які оснащені сучасними засобами зв’язку та підключені до електронних баз, то інше матеріальне забезпечення майже повністю відсутнє, про що свідчить лист від Управління патрульної поліції у місті Кременчуці від 09.03.2016 №65.

Кременчуцька міська рада стурбована незадовільним матеріальним забезпеченням Управління патрульної поліції. Для  забезпечення даного Управління всім належним необхідні значні кошти.

Рішенням Кременчуцької міської ради від 23 лютого 2016 року затверджено Комплексну програму профілактики правопорушень у м. Кременчуці на 2016-2020 роки.

26 липня 2016 року на сесії Кременчуцької міської ради заслухано інформацію начальника Управління патрульної поліції про стан охорони громадського порядку, злочинності та результати діяльності на території м.Кременчука, який окремо зосередив увагу на вищевказаних проблемах щодо повноцінного  функціонування підрозділу.

Необхідність вирішення проблемних питань щодо забезпечення нормального функціонування усіх сфер життєдіяльності міста не дозволяє відволікати фінансові ресурси на установи (структури), які фінансуються з державного бюджету. Кошти в сумі 300 тис. грн., які передбачені Комплексною програмою профілактики правопорушень у м. Кременчуці на 2016-2020 роки, не вирішують проблем Управління патрульної поліції.
Слід зазначити, що в попередні роки до бюджетів місцевого самоврядування зараховувалися 50% адмінштрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (надходження в 2008 році (листопад-грудень) склали –  181,6 тис. грн., у 2009 році – 1 979,4 тис. грн., у  2010 році – 2 053,4 тис. грн.).

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо включити до дохідної частини місцевих бюджетів 50% штрафів, які стягуються патрульною поліцією на відповідних територіях, внісши зміни до Бюджетного кодексу України. Це дасть змогу направляти отримані кошти на забезпечення матеріально-технічної бази Управління патрульної поліції, що буде стимулом для покращення роботи», - йдеться у проекті звернення.

Теги: 2967

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись