Новини з 1996 року

У Кременчуці – любовна драма. Коханий приїхав з Тбілісі й «обчистив» квартиру своєї жертви

Артем Кузьменко 21 січня 2021 16:15 331 0

Але в суді він так переконливо покаявся у вчиненому й засипав обіцянками про те, що більше так не робитиме, що йому присудили лише три місяці арешту. До цього – 30 днів особистого зобов’язання.

19 січня в Крюківському районному суді Кременчука Василь Хіневич розглянув кримінальне провадження за ч. ч. 1, 2 ст. 185 КК України (крадіжка і крадіжка, вчинена повторно). У преамбулі справи вказали, що обвинувачений – уродженець Тбілісі, громадянин Грузії з вищою освітою, який не одружений і не працевлаштований. Це перша судимість чоловіка, зате яка!

Суддя зачитав повністю сформульовані обвинувачення, позицію підсудного, докази провини, оцінку суду і вирок.

Відповідно до фабули злочину та свідчення іноземця, він жив у потерпілої все літо 2020 року. Кременчужанка не помічала, що її почали обкрадати вже першого червня.

Всього епізодів крадіжки зафіксували 24, а останній стався 19 серпня. За цей час злочинець встиг привласнити собі срібні та золоті прикраси, мобільні телефони й різну техніку, чим завдав збитків на 215 508,99 грн. Як він сам пояснив у суді, все награбоване здавав у ломбард, а гроші витрачав на спільне проживання та харчі. На питання «Звідки гроші?» він відповідав: «Із Грузії».

Коли жінка зрозуміла, що квартира стала якоюсь запустілою, вона звернулася до поліції. Під час досудового розслідування «коханий» повернув їй лише три золоті вироби, все інше вже продав.

Злодій щиро розкаявся в скоєному й пояснив, що робив це, бо не міг знайти роботу. Він пообіцяв у повному обсязі повернути гроші за вкрадене і попросив його не карати суворо, адже він зробив належні висновки й запевнив, що більше злочинів не вчинятиме.

Потерпіла була присутньою й на судовому засіданні, але від надання свідчень відмовилась. Чоловік, який розбив їй серце, не відшкодував збитки, й вона має до нього претензії, проте цивільний позов не подавала.

Василь Хіневич присудив 3 місяці арешту, а до цього – 30 днів особистого зобов’язання. Тобто іноземцю просто не можна поки що виїжджати за межі міста. З нього стягнули 3 432,45 грн за залучення судового експерта, а щодо збитків понад 200 000 грн, то вони (можливо, поки що) перебувають у ломбарді в речовому еквіваленті.

Вирок опублікували на порталі Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1563 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1900 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2269 0